Cannabis Flower in West Bradenton, FL Cannabis Flower in West Bradenton, FL

Shop cannabis flower across all West Bradenton dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in West Bradenton

64 available
Loading...

Showing 25 of 64 results.

Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$16.57/g | $51.79/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Indica
Flower: Whole
$58.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

30.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $50.00/THCg
1 gram

West Bradenton

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Wedding Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Wedding Mints - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Apple Tartz Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Apple Tartz Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

West Bradenton

Hybrid
Flower: PreRoll
$35.00
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G from  product image
Binske

Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Indica
Flower: Whole
$30.00
$48.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Melon Barz Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Melon Barz Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

West Bradenton

Hybrid
Flower: PreRoll
$13.00
Parallel Universe Single Pre-Roll from  product image
Cultivar

Parallel Universe Single Pre-Roll

29.0% THC | 0.8%Terps
$15.00/g | $51.72/THCg
1 gram

West Bradenton

Indica
Flower: PreRoll
$15.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Indica
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Bird Dog Flower from  product image
Bellamy Bros

Bird Dog Flower

28.0% THC | 1.8%Terps
$10.00/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Dream Queen - Whole Flower 3.5G from  product image
Roll One

Dream Queen - Whole Flower 3.5G

28.0% THC | 2.3%Terps
$7.14/g | $25.51/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$25.00
$35.00
Durban Grapefruit Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit Single Pre-Roll

28.0% THC | 1.0%Terps
$13.00/g | $46.43/THCg
1 gram

West Bradenton

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Garlic Gas - Whole Flower 3.5G from  product image
Sunshine Cannabis

Garlic Gas - Whole Flower 3.5G

28.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $30.61/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Indica
Flower: Whole
$30.00
$48.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes