Cannabis Flower in Fort Myers Beach, FL Cannabis Flower in Fort Myers Beach, FL

Shop cannabis flower across all Fort Myers Beach dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Fort Myers Beach

219 available
Loading...

Showing 25 of 219 results.

Facade from  product image
Verano

Facade

33.6% THC | 0.1%CBD
$10.33/g | $30.74/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Hybrid
Flower: Whole
$36.15
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Bad Apple - Whole Flower 3.5G from  product image
Connected Cannabis

Bad Apple - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.7%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.0%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Strawberry Candy from  product image
Verano

Strawberry Candy

31.0% THC | 0.1%CBD
$65.36/g | $210.83/THCg
0.7 grams

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$45.75
Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

30.1% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $28.62/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Indica
Flower: Whole
$30.15
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

30.0% THC | 2.6%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$11.43/g | $38.10/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$58.00
Wedding Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Wedding Mints - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

29.8% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $28.91/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: Whole
$30.15
Gastro Pop from  product image
Verano

Gastro Pop

29.1% THC
$10.33/g | $35.46/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Indica Dominant
Flower: Whole
$36.15
GMO S1 Barrels from  product image
Savvy

GMO S1 Barrels

29.1% THC | 0.1%CBD
$27.50/g | $94.50/THCg
0.5 grams

Fort Myers Beach

Indica
Flower: PreRoll
$13.75
Apple Tartz Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Apple Tartz Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

Fort Myers Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$35.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

29.0% THC | 2.6%Terps
$16.57/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Indica
Flower: Whole
$58.00
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Fort Myers Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes