Cannabis Flower in Shalimar, FL Cannabis Flower in Shalimar, FL

Shop cannabis flower across all Shalimar dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Shalimar

85 available
Loading...

Showing 25 of 85 results.

Mint Shake from  product image
Savvy

Mint Shake

30.6% THC
$5.00/g | $16.36/THCg
1/4 oz.

Shalimar

Hybrid
Flower: Ground
$35.00
Minty Blizzard from  product image

Minty Blizzard

28.2% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $28.19/THCg
1 gram

Shalimar

Sativa
Flower: PreRoll
$7.95
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

27.2% THC
$8.61/g | $31.66/THCg
1/8 oz.

Shalimar

Sativa
Flower: Whole
$30.15
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

27.2% THC
$5.36/g | $19.70/THCg
1 oz.

Shalimar

Sativa
Flower: Whole
$150.12
Guava Casquitos from  product image
Verano

Guava Casquitos

26.9% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $32.66/THCg
0.7 grams

Shalimar

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.15
E85 from  product image
(the) Essence

E85

26.7% THC
$7.07/g | $26.46/THCg
0.7 grams

Shalimar

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.95
Melonade from  product image

Melonade

26.6% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $29.89/THCg
1 gram

Shalimar

Hybrid
Flower: PreRoll
$7.95
Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

26.5% THC | 0.1%CBD
$5.36/g | $20.23/THCg
1 oz.

Shalimar

Indica
Flower: Whole
$150.12
GMO Jungle Cake from  product image

GMO Jungle Cake

26.3% THC
$8.61/g | $32.72/THCg
1/8 oz.

Shalimar

Hybrid
Flower: Whole
$30.15
Gush Mints Barrels from  product image
Savvy

Gush Mints Barrels

26.2% THC | 0.1%CBD
$101.50/g | $387.41/THCg
0.5 grams

Shalimar

Indica
Flower: PreRoll
$50.75
E85 from  product image
(the) Essence

E85

26.1% THC
$8.61/g | $32.99/THCg
1/8 oz.

Shalimar

Hybrid
Flower: Whole
$30.15
Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

26.1% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $33.01/THCg
1/8 oz.

Shalimar

Indica
Flower: Whole
$30.15
E85 from  product image

E85

25.8% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $30.81/THCg
1 gram

Shalimar

Hybrid
Flower: PreRoll
$7.95
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

25.8% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $34.05/THCg
0.7 grams

Shalimar

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.15
GG #4 from  product image

GG #4

25.7% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $30.93/THCg
1 gram

Shalimar

Indica
Flower: PreRoll
$7.95
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

25.7% THC | 0.1%CBD
$65.36/g | $254.31/THCg
0.7 grams

Shalimar

Hybrid
Flower: PreRoll
$45.75
Kuroge from  product image
Verano

Kuroge

25.6% THC
$7.88/g | $30.81/THCg
1/4 oz.

Shalimar

Indica
Flower: Whole
$55.14
Gulf Coast Guava from  product image

Gulf Coast Guava

25.5% THC
$7.07/g | $27.73/THCg
0.7 grams

Shalimar

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.95
Facade from  product image
Verano

Facade

25.2% THC
$7.88/g | $31.23/THCg
1/4 oz.

Shalimar

Hybrid
Flower: Whole
$55.14
Arctic Guava from  product image
Savvy

Arctic Guava

25.1% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $22.77/THCg
1/8 oz.

Shalimar

Hybrid
Flower: Whole
$20.00
Black Amber from  product image
Verano

Black Amber

25.1% THC | 0.1%CBD
$7.88/g | $31.38/THCg
1/4 oz.

Shalimar

Indica
Flower: Whole
$55.14
Yum Yum from  product image
(the) Essence

Yum Yum

24.9% THC
$5.72/g | $22.98/THCg
1/2 oz.

Shalimar

Sativa
Flower: Whole
$80.12
Black Amber from  product image
Verano

Black Amber

24.7% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $35.57/THCg
0.7 grams

Shalimar

Indica
Flower: PreRoll
$6.15
Kuroge from  product image
Verano

Kuroge

24.7% THC
$5.54/g | $22.45/THCg
1 oz.

Shalimar

Indica
Flower: Whole
$155.12
Facade from  product image
Verano

Facade

24.6% THC | 0.1%CBD
$6.08/g | $24.72/THCg
1/2 oz.

Shalimar

Hybrid
Flower: Whole
$85.12
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes