Cannabis Flower in Holly Hill, FL Cannabis Flower in Holly Hill, FL

Shop cannabis flower across all Holly Hill dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Holly Hill

64 available
Loading...

Showing 25 of 64 results.

Neon TNGE from  product image

Neon TNGE

27.1% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $10.67/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
BTTR CKE Blues Preroll 7-pack from  product image

BTTR CKE Blues Preroll 7-pack

26.5% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $26.95/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
PRPL MLK Preroll from  product image

PRPL MLK Preroll

26.2% THC | 0.1%CBD
$12.00/g | $45.80/THCg
0.5 grams

Holly Hill

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
GLTR Bomb from  product image
Everyday

GLTR Bomb

25.9% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $14.89/THCg
1/4 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: Whole
$27.00
$60.00
Fire N Ice #2 Preroll from  product image

Fire N Ice #2 Preroll

25.4% THC | 0.1%CBD
$12.00/g | $47.24/THCg
0.5 grams

Holly Hill

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.00
Beaver CKS #2 from  product image
Everyday

Beaver CKS #2

25.2% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $15.31/THCg
1/4 oz.

Holly Hill

Sativa
Flower: Whole
$27.00
$60.00
BLK Orchid from  product image

BLK Orchid

24.2% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $11.95/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Indica
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Beaver CKS #2 from  product image
Everyday

Beaver CKS #2

23.8% THC | 0.1%CBD
$4.50/g | $18.91/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Sativa
Flower: Whole
$15.75
$35.00
Omega Red Preroll 7-pack from  product image

Omega Red Preroll 7-pack

23.8% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $30.01/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
Fire N Ice #2 from  product image

Fire N Ice #2

23.6% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.25/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Fire N Ice #2 Preroll 7-pack from  product image

Fire N Ice #2 Preroll 7-pack

23.6% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $30.27/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
DRGN Fire from  product image

DRGN Fire

23.3% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.41/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
ORNG PNCH Pre-Ground from  product image

ORNG PNCH Pre-Ground

23.3% THC | 0.1%CBD
$1.50/g | $6.44/THCg
1/2 oz.

Holly Hill

Indica
Flower: Ground
$21.00
$35.00
Coco Drank Pre-Ground from  product image
Old Pal

Coco Drank Pre-Ground

23.2% THC | 0.1%CBD
$3.57/g | $15.39/THCg
1/2 oz.

Holly Hill

Indica
Flower: Ground
$50.00
Dark Mystery Pre-Ground from  product image

Dark Mystery Pre-Ground

23.2% THC | 0.1%CBD
$1.50/g | $6.47/THCg
1/2 oz.

Holly Hill

Indica
Flower: Ground
$21.00
$35.00
Fire CKE BTTR Blunt from  product image

Fire CKE BTTR Blunt

23.1% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.52/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
BLK Amber from  product image
Everyday

BLK Amber

23.0% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $16.77/THCg
1/4 oz.

Holly Hill

Indica
Flower: Whole
$27.00
$60.00
FRSTD FRT PNCH Preroll 7-pack from  product image

FRSTD FRT PNCH Preroll 7-pack

23.0% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $31.06/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
GLTO SNDE from  product image
Everyday

GLTO SNDE

23.0% THC | 0.1%CBD
$4.50/g | $19.57/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: Whole
$15.75
$35.00
CHRY GLTO Pie Preroll 14-pack from  product image

CHRY GLTO Pie Preroll 14-pack

22.9% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.63/THCg
1/4 oz.

Holly Hill

Indica
Flower: PreRoll
$20.25
$45.00
Chili Chill Preroll 5-pack from  product image
Circles

Chili Chill Preroll 5-pack

22.9% THC | 0.1%CBD
$3.24/g | $14.15/THCg
2.5 grams

Holly Hill

Hybrid
Flower: PreRoll
$8.10
$18.00
LGHING Gas from  product image

LGHING Gas

22.8% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.68/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Fire N Ice #2 Pre-Ground from  product image

Fire N Ice #2 Pre-Ground

22.7% THC | 0.1%CBD
$1.50/g | $6.61/THCg
1/2 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: Ground
$21.00
$35.00
FRSTD FRT PNCH Pre-Ground from  product image

FRSTD FRT PNCH Pre-Ground

22.7% THC | 0.1%CBD
$1.50/g | $6.61/THCg
1/2 oz.

Holly Hill

Hybrid
Flower: Ground
$21.00
$35.00
Zing Thing from  product image
Circles

Zing Thing

22.7% THC | 0.1%CBD
$2.25/g | $9.91/THCg
1/8 oz.

Holly Hill

Sativa
Flower: Whole
$7.87
$17.50
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes