Cannabis Edibles in Eustis, FL Cannabis Edibles in Eustis, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Eustis. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Eustis dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Edible in Eustis

19 available
Loading...

Showing 19 of 19 results.

Petra Tart Cherry Sativa Mints from  product image
Petra

Petra Tart Cherry Sativa Mints

112mg THC
$185.00/g | $165.18/THCg
0.1 grams

Eustis

Sativa
Edible: Edible
$18.50
$25.00
kynd Sour Watermelon Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Sour Watermelon Soft Chews

108mg THC
$125.00/g | $115.74/THCg
0.1 grams

Eustis

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
kynd Florida Orange 1:1 THC:CBD Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Florida Orange 1:1 THC:CBD Soft Chews

105mg THC | 107.0%CBD
$125.00/g | $119.05/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
kynd Tropical Pineapple Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Tropical Pineapple Soft Chews

105mg THC
$125.00/g | $119.05/THCg
0.1 grams

Eustis

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Camino Watermelon Lemonade Soft Chews from  product image
Camino

Camino Watermelon Lemonade Soft Chews

104mg THC
$175.00/g | $168.27/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Kynd Bedtime Blueberry 2:1 THC:CBN Soft Chews from  product image
Kynd

Kynd Bedtime Blueberry 2:1 THC:CBN Soft Chews

103mg THC
$125.00/g | $121.36/THCg
0.1 grams

Eustis

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$20.00
kynd Black Cherry 1:1 THC:CBD Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Black Cherry 1:1 THC:CBD Soft Chews

103mg THC | 128.0%CBD
$125.00/g | $121.36/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Camino Midnight Blueberry 5:1 THC:CBN Soft Chews from  product image
Camino

Camino Midnight Blueberry 5:1 THC:CBN Soft Chews

102mg THC
$175.00/g | $171.57/THCg
0.1 grams

Eustis

Indica
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Camino Yuzu Lemon Soft Chews from  product image
Camino

Camino Yuzu Lemon Soft Chews

101mg THC | 106.0%CBD
$175.00/g | $173.27/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
kynd Sour Strawberry Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Sour Strawberry Soft Chews

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Eustis

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Double Chocolate Chip Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Double Chocolate Chip Cookies (10ct)

99mg THC
$125.00/g | $126.52/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
kynd Blue Raspberry Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Blue Raspberry Soft Chews

98mg THC
$125.00/g | $127.16/THCg
0.1 grams

Eustis

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Cinnamon Sugar Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Cinnamon Sugar Cookies (10ct)

96mg THC
$125.00/g | $130.07/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
Chocolate Chip Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Chocolate Chip Cookies (10ct)

94mg THC
$125.00/g | $133.40/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
Petra Moroccan Mint Hybrid Mints from  product image
Petra

Petra Moroccan Mint Hybrid Mints

92mg THC
$185.00/g | $200.87/THCg
0.1 grams

Eustis

Sativa
Edible: Edible
$18.50
$25.00
Key Lime x Kingdom Chem Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Key Lime x Kingdom Chem Live Resin Chews

90mg THC
$225.00/g | $248.89/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Raspberry x Red Velvet Runtz Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Raspberry x Red Velvet Runtz Live Resin Chews

89mg THC
$225.00/g | $251.96/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Pineapple x London Pound Cake Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Pineapple x London Pound Cake Live Resin Chews

87mg THC
$225.00/g | $257.73/THCg
0.1 grams

Eustis

Hybrid
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Camino Wild Berry Soft Chews from  product image
Camino

Camino Wild Berry Soft Chews

85mg THC | 12.9%CBD
$175.00/g | $204.92/THCg
0.1 grams

Eustis

Indica
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects