Cannabis Vape Carts in Gainesville, FL Cannabis Vape Carts in Gainesville, FL

Shop cannabis vape carts across Gainesville dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Vape in Gainesville

628 results
Loading...

Showing 25 of 628 results.

Jealousy Distillate Vape - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Jealousy Distillate Vape - 1 g

96.2% THC
$25.00/g | $25.99/THCg
1 gram

Gainesville

Hybrid
Vape: Vape
$25.00
$45.00
Watermelon Ice from  product image
Select

Watermelon Ice

94.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.08/THCg
2.0 grams

Gainesville

Indica
Vape: Vape
$70.00
$100.00
SMR Daze AIO from  product image
Moods

SMR Daze AIO

93.9% THC | 0.2%CBD
$31.50/g | $33.55/THCg
1 gram

Gainesville

Hybrid
Vape: Disposable
$31.50
$45.00
Midnight Cruiser Cartridge from  product image
Moods

Midnight Cruiser Cartridge

93.7% THC | 0.3%CBD
$24.00/g | $25.61/THCg
0.5 grams

Gainesville

Indica
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
Misty Mint from  product image
Select

Misty Mint

92.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.72/THCg
2.0 grams

Gainesville

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
TRPCL GMO Cartridge from  product image
Moods

TRPCL GMO Cartridge

92.8% THC | 0.2%CBD
$20.00/g | $21.55/THCg
1 gram

Gainesville

Indica
Vape: Cartridge
$20.00
$40.00
Fresh Grape Ape from  product image
Select

Fresh Grape Ape

92.7% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.07/THCg
0.3 grams

Gainesville

Indica
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Bombsicle from  product image
(the) Essence

Bombsicle

92.4% THC
$33.45/g | $36.20/THCg
1 gram

Gainesville

Indica
Vape: Cartridge
$33.45
ACE Super Boof from  product image
Select

ACE Super Boof

92.4% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Gainesville

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
ACE Tigers Blood from  product image
Select

ACE Tigers Blood

92.2% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.65/THCg
1 gram

Gainesville

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Essentials BRIQ Tropic Thunder from  product image
Select

Essentials BRIQ Tropic Thunder

92.2% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.96/THCg
2.0 grams

Gainesville

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Alien OG Vape Cartridge from  product image
Entourage

Alien OG Vape Cartridge

92.1% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.57/THCg
1 gram

Gainesville

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Keys Bliss Cartridge from  product image
Moods

Keys Bliss Cartridge

92.1% THC | 0.3%CBD
$21.00/g | $22.80/THCg
1 gram

Gainesville

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Gulf Coast Sunset AIO from  product image
Moods

Gulf Coast Sunset AIO

92.0% THC | 0.2%CBD
$31.50/g | $34.24/THCg
1 gram

Gainesville

Hybrid
Vape: Disposable
$31.50
$45.00
Baja Smash from  product image
Select

Baja Smash

91.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.13/THCg
2.0 grams

Gainesville

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Keys Bliss Cartridge from  product image
Moods

Keys Bliss Cartridge

91.8% THC | 0.2%CBD
$24.00/g | $26.14/THCg
0.5 grams

Gainesville

Hybrid
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
Moonrise Grove Cartridge from  product image
Moods

Moonrise Grove Cartridge

91.8% THC | 0.7%CBD
$21.00/g | $22.88/THCg
1 gram

Gainesville

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Manolo BLK Cartridge from  product image
Moods

Manolo BLK Cartridge

91.7% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.72/THCg
0.5 grams

Gainesville

Hybrid
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
Parmesan Full Spectrum Liquid Shatter Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Parmesan Full Spectrum Liquid Shatter Vape - 0.5 g

91.6% THC | 0.2%CBD
$28.00/g | $30.57/THCg
0.5 grams

Gainesville

Sativa
Vape: Vape
$14.00
$50.00
Gulf Coast Sunset Cartridge from  product image
Moods

Gulf Coast Sunset Cartridge

91.5% THC | 0.2%CBD
$24.00/g | $26.23/THCg
0.5 grams

Gainesville

Hybrid
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
Miami Vibes Cartridge from  product image
Moods

Miami Vibes Cartridge

91.3% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $23.00/THCg
1 gram

Gainesville

Sativa
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Vanilla Mint Kush from  product image
Select

Vanilla Mint Kush

91.2% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.38/THCg
2.0 grams

Gainesville

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Cereal Milk from  product image
(the) Essence

Cereal Milk

91.2% THC
$33.45/g | $36.68/THCg
1 gram

Gainesville

Indica Dominant
Vape: Pod
$33.45
Lemon Cheesecake from  product image
Select

Lemon Cheesecake

91.1% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.42/THCg
1 gram

Gainesville

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Papa`s Herb™ Jack Herer Cartridge from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ Jack Herer Cartridge

91.1% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.44/THCg
1 gram

Gainesville

Sativa Dominant
Vape: Cartridge
$25.00
$45.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·