Cannabis Flower in South Pasadena, FL Cannabis Flower in South Pasadena, FL

Shop cannabis flower across all South Pasadena dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in South Pasadena

64 available
Loading...

Showing 25 of 64 results.

BLK Orchid from  product image

BLK Orchid

28.4% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $10.18/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Indica
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Gold Cuts LMN Drop Top from  product image
Claybourne Co. (Fl)

Gold Cuts LMN Drop Top

28.4% THC | 0.1%CBD
$17.14/g | $60.36/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Premium Small Buds Sativa from  product image
Claybourne Co. (Fl)

Premium Small Buds Sativa

28.2% THC | 0.1%CBD
$7.86/g | $27.86/THCg
1/2 oz.

South Pasadena

Sativa
Flower: Whole
$110.00
Mad Rabbid Preroll from  product image

Mad Rabbid Preroll

26.4% THC | 0.1%CBD
$12.00/g | $45.46/THCg
0.5 grams

South Pasadena

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
PRPL MLK Preroll from  product image

PRPL MLK Preroll

26.2% THC | 0.1%CBD
$12.00/g | $45.80/THCg
0.5 grams

South Pasadena

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
LMN PSTRYS from  product image

LMN PSTRYS

24.5% THC | 0.1%CBD
$5.00/g | $20.41/THCg
1/4 oz.

South Pasadena

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Fire N Ice from  product image

Fire N Ice

24.3% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $11.90/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
CHRY GLTO Pie from  product image

CHRY GLTO Pie

24.2% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $11.95/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Indica
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Blossom Dream Preroll 5-Pack from  product image
Circles

Blossom Dream Preroll 5-Pack

24.0% THC | 0.1%CBD
$3.24/g | $13.50/THCg
2.5 grams

South Pasadena

Indica
Flower: PreRoll
$8.10
$18.00
Beaver CKS #2 from  product image
Everyday

Beaver CKS #2

23.8% THC | 0.1%CBD
$4.50/g | $18.91/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Sativa
Flower: Whole
$15.75
$35.00
BLK Amber from  product image
Everyday

BLK Amber

23.3% THC | 0.1%CBD
$4.50/g | $19.31/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Indica
Flower: Whole
$15.75
$35.00
DRGN Fire from  product image

DRGN Fire

23.3% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.41/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Fire N Ice #2 from  product image

Fire N Ice #2

23.3% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.41/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Coco Drank Pre-Ground from  product image
Old Pal

Coco Drank Pre-Ground

23.2% THC | 0.1%CBD
$3.57/g | $15.39/THCg
1/2 oz.

South Pasadena

Indica
Flower: Ground
$50.00
Dark Mystery Pre-Ground from  product image

Dark Mystery Pre-Ground

23.2% THC | 0.1%CBD
$1.50/g | $6.47/THCg
1/2 oz.

South Pasadena

Indica
Flower: Ground
$21.00
$35.00
BLK Amber from  product image
Everyday

BLK Amber

23.0% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $16.77/THCg
1/4 oz.

South Pasadena

Indica
Flower: Whole
$27.00
$60.00
2 B Blunt #2 from  product image

2 B Blunt #2

22.7% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.74/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
PAPPL Pop Preroll 5-pack from  product image
Circles

PAPPL Pop Preroll 5-pack

22.6% THC | 0.1%CBD
$3.24/g | $14.34/THCg
2.5 grams

South Pasadena

Hybrid
Flower: PreRoll
$8.10
$18.00
Diesel BTTR Preroll 7-pack from  product image

Diesel BTTR Preroll 7-pack

22.4% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $31.89/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
BKFST N CKS Preroll 7-pack from  product image

BKFST N CKS Preroll 7-pack

22.3% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $32.03/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Indica
Flower: PreRoll
$25.00
Velvet STATK from  product image

Velvet STATK

22.2% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $13.02/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
GLTO SNDE Preroll from  product image

GLTO SNDE Preroll

21.8% THC | 0.1%CBD
$12.00/g | $55.05/THCg
0.5 grams

South Pasadena

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.00
CRL HGH Preroll 5-Pack from  product image
Circles

CRL HGH Preroll 5-Pack

21.6% THC | 0.1%CBD
$3.24/g | $15.00/THCg
2.5 grams

South Pasadena

Sativa
Flower: PreRoll
$8.10
$18.00
Chili Chill  Pre-Ground from  product image
Circles

Chili Chill Pre-Ground

21.6% THC | 0.1%CBD
$1.71/g | $7.94/THCg
1/2 oz.

South Pasadena

Hybrid
Flower: Ground
$24.00
$40.00
CHRY Runtz from  product image
Cloud

CHRY Runtz

21.4% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $18.02/THCg
1/8 oz.

South Pasadena

Hybrid
Flower: Whole
$13.50
$30.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes