Cannabis Flower in Bartow, FL Cannabis Flower in Bartow, FL

Shop cannabis flower across all Bartow dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Bartow

114 available
Loading...

Showing 25 of 114 results.

Blueberry Cruffin Diamond Infused Nugs from  product image
Kings And Queens

Blueberry Cruffin Diamond Infused Nugs

49.0% THC | 1.5%Terps
$17.50/g | $35.71/THCg
2.0 grams

Bartow

Indica
Flower: Whole
$35.00
Mango Mintality Diamond Infused Nugs from  product image
Kings And Queens

Mango Mintality Diamond Infused Nugs

45.0% THC | 1.2%Terps
$17.50/g | $38.89/THCg
2.0 grams

Bartow

Sativa
Flower: Whole
$35.00
Grape Mochi Infused Ground from  product image
Hiroller

Grape Mochi Infused Ground

44.0% THC | 0.4%Terps
$9.29/g | $21.10/THCg
1/4 oz.

Bartow

Hybrid
Flower: Ground
$65.00
Kush Mintz Exclusive Flower from  product image
Curio Wellness

Kush Mintz Exclusive Flower

43.0% THC | 4.0%Terps
$12.86/g | $29.90/THCg
1/8 oz.

Bartow

Hybrid
Flower: Whole
$45.00
Chikitaz Diamond Infused Flower from  product image
Kings And Queens

Chikitaz Diamond Infused Flower

41.0% THC | 1.2%Terps
$17.50/g | $42.68/THCg
2.0 grams

Bartow

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Rain Drops Diamond Infused Flower from  product image
Kings And Queens

Rain Drops Diamond Infused Flower

41.0% THC | 0.9%Terps
$17.50/g | $42.68/THCg
2.0 grams

Bartow

Indica
Flower: Whole
$35.00
Zeroz Infused Ground from  product image
District Cannabis

Zeroz Infused Ground

41.0% THC | 2.3%Terps
$7.00/g | $17.07/THCg
10.0 grams

Bartow

Hybrid
Flower: Ground
$70.00
College Park Diamond Infused Flower from  product image
Kings And Queens

College Park Diamond Infused Flower

40.0% THC | 0.9%Terps
$17.50/g | $43.75/THCg
2.0 grams

Bartow

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Filthy Animals Infused Pre-Rolls 5pk from  product image
Kind Tree

Filthy Animals Infused Pre-Rolls 5pk

40.0% THC | 0.9%Terps
$20.57/g | $51.43/THCg
1.8 grams

Bartow

Hybrid
Flower: PreRoll
$36.00
Funky Guava Flower from  product image
Evermore

Funky Guava Flower

40.0% THC | 2.3%Terps
$13.71/g | $34.29/THCg
1/8 oz.

Bartow

Flower: Whole
$48.00
Modified Grapes Diamond Infused Nugs from  product image
Kings And Queens

Modified Grapes Diamond Infused Nugs

40.0% THC | 2.3%Terps
$17.50/g | $43.75/THCg
2.0 grams

Bartow

Indica
Flower: Whole
$35.00
Sour Grape Smalls from  product image
Project Packs

Sour Grape Smalls

40.0% THC
$8.57/g | $21.43/THCg
1/2 oz.

Bartow

Hybrid
Flower: Smalls
$120.00
Cherry Limeade Cake Infused Ground from  product image
District Cannabis

Cherry Limeade Cake Infused Ground

39.0% THC | 1.7%Terps
$7.00/g | $17.95/THCg
10.0 grams

Bartow

Hybrid
Flower: Ground
$70.00
Galactic Gas Infused Ground from  product image
Roll One

Galactic Gas Infused Ground

39.0% THC
$8.57/g | $21.98/THCg
1/4 oz.

Bartow

Indica
Flower: Ground
$60.00
Russian Assassin Diamond Infused Flower from  product image
Kings And Queens

Russian Assassin Diamond Infused Flower

39.0% THC | 1.0%Terps
$17.50/g | $44.87/THCg
2.0 grams

Bartow

Flower: Whole
$35.00
California Octane Diamond Infused Flower from  product image
Kings And Queens

California Octane Diamond Infused Flower

38.0% THC | 0.8%Terps
$17.50/g | $46.05/THCg
2.0 grams

Bartow

Sativa
Flower: Whole
$35.00
Deep Pockets Infused Ground from  product image
Hiroller

Deep Pockets Infused Ground

38.0% THC | 0.6%Terps
$9.29/g | $24.44/THCg
1/4 oz.

Bartow

Hybrid
Flower: Ground
$65.00
Northern Lights Infused Ground from  product image
Roll One

Northern Lights Infused Ground

38.0% THC
$8.57/g | $22.56/THCg
1/4 oz.

Bartow

Indica
Flower: Ground
$60.00
Blue Crab Flower from  product image
Modern Flower

Blue Crab Flower

37.0% THC
$10.00/g | $27.03/THCg
1/8 oz.

Bartow

Indica
Flower: Whole
$35.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

37.0% THC | 2.6%Terps
$10.00/g | $27.03/THCg
1 gram

Bartow

Sativa
Flower: Whole
$10.00
Dante Flower from  product image
Grow Sciences

Dante Flower

37.0% THC | 20.4%Terps
$71.43/g | $193.05/THCg
0.7 grams

Bartow

Indica
Flower: Whole
$50.00
Granddaddy Purple Infused Ground from  product image
Roll One

Granddaddy Purple Infused Ground

37.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $23.17/THCg
1/4 oz.

Bartow

Indica
Flower: Ground
$60.00
Moon Boots Diamond Infused Nugs from  product image
Kings And Queens

Moon Boots Diamond Infused Nugs

37.0% THC | 1.7%Terps
$17.50/g | $47.30/THCg
2.0 grams

Bartow

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Super Gremlin Infused Ground from  product image
Strane

Super Gremlin Infused Ground

37.0% THC | 1.8%Terps
$7.86/g | $21.24/THCg
1/4 oz.

Bartow

Hybrid
Flower: Ground
$55.00
Banana Puddintain Flower from  product image
Sunmed

Banana Puddintain Flower

36.0% THC | 2.5%Terps
$11.43/g | $31.75/THCg
1/8 oz.

Bartow

Hybrid
Flower: Whole
$40.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes