Cannabis Flower in Miami Gardens, FL Cannabis Flower in Miami Gardens, FL

Shop cannabis flower across all Miami Gardens dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Miami Gardens

78 available
Loading...

Showing 25 of 78 results.

GMA Smalls from  product image
Alien Labs

GMA Smalls

33.0% THC | 2.7%Terps
$7.86/g | $23.81/THCg
1/2 oz.

Miami Gardens

Sativa
Flower: Smalls
$110.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Sativa
Flower: Whole
$60.00
JUICI Pre-Rolls 2pk from  product image
Connected Cannabis

JUICI Pre-Rolls 2pk

32.0% THC | 2.7%Terps
$15.00/g | $46.88/THCg
1 gram

Miami Gardens

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.4%Terps
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.8%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Indica
Flower: Whole
$58.00
Cherry Cap Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Single Pre-Roll

31.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $41.94/THCg
1 gram

Miami Gardens

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Double OG Chem - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 1.7%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

30.0% THC | 2.6%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Garlic Gas - Whole Flower 3.5G from  product image
Sunshine Cannabis

Garlic Gas - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.7%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Indica
Flower: Whole
$35.00
$48.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Red Eye Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Red Eye Single Pre-Roll

30.0% THC | 1.6%Terps
$13.00/g | $43.33/THCg
1 gram

Miami Gardens

Indica
Flower: PreRoll
$13.00
Sunshine Diesel - Whole Flower 3.5G from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Diesel - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 1.9%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$48.00
Wedding Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Wedding Mints - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Apple Tartz Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Apple Tartz Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

Miami Gardens

Hybrid
Flower: PreRoll
$35.00
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Diesel Budda Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Diesel Budda Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.5%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Miami Gardens

Indica
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Miami Gardens

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes