Oral Cannabis Products in Boca Raton, FL Oral Cannabis Products in Boca Raton, FL

Find oral cannabis products from Boca Raton dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Oral in Boca Raton

32 results
Loading...

Showing 25 of 32 results.

Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Boca Raton

Indica
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Boca Raton

Hybrid
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
1:1 Anti Inflammatory Target Ratio - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

1:1 Anti Inflammatory Target Ratio - 15mL

1000mg THC
$625.00/g | $62.50/THCg
0.1 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
HD Wedding Mints  HD Tincture - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Wedding Mints HD Tincture - 15mL

1000mg THC
$62.50/g | $6.25/THCg
1 gram

Boca Raton

Indica
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
HD Wedding Mints  HD Tincture - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Wedding Mints HD Tincture - 15mL

1000mg THC
$8.93/g | $0.89/THCg
1/4 oz.

Boca Raton

Indica
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
Sativa Capsules (30mg) from  product image
Nordic Wellness

Sativa Capsules (30mg)

968mg THC | 8.2%CBD
$38.89/g | $4.02/THCg
0.9 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$45.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Boca Raton

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Boca Raton

Hybrid
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
1:1 Sleep Target Ratio - 15mL | 600mg from  product image
Sanctuary Medicinals

1:1 Sleep Target Ratio - 15mL | 600mg

750mg THC
$43.33/g | $5.78/THCg
0.8 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Tincture
$32.50
$65.00
CBD Natural from  product image

CBD Natural

600mg THC
$0.07/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Boca Raton

Hybrid
Oral: Tincture
$42.00
$70.00
1:10 THC:CBN Indica CBN Capsules - 20 Pack | 400mg from  product image
Sanctuary Medicinals

1:10 THC:CBN Indica CBN Capsules - 20 Pack | 400mg

360mg THC
$950.00/g | $263.89/THCg
0.0 grams

Boca Raton

Indica
Oral: Capsule
$19.00
$38.00
Mint Sativa THC Distillate Tincture from  product image
Kynd

Mint Sativa THC Distillate Tincture

302mg THC
$47.50/g | $15.73/THCg
0.3 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Tincture
$14.25
$22.50
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Boca Raton

Indica
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Pina Colada THC from  product image

Pina Colada THC

300mg THC
$0.07/g | $0.02/THCg
300.0 grams

Boca Raton

Hybrid
Oral: Tincture
$21.60
$36.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Boca Raton

Hybrid
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Grassroots

Local Motive

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Sativa Capsules (10mg) from  product image
Nordic Wellness

Sativa Capsules (10mg)

273mg THC | 2.4%CBD
$62.50/g | $22.89/THCg
0.3 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Capsule
$18.75
$25.00
Mint Sativa THC Distillate Tincture from  product image
Kynd

Mint Sativa THC Distillate Tincture

153mg THC | 157.0%CBD
$53.83/g | $35.19/THCg
0.3 grams

Boca Raton

Sativa
Oral: Tincture
$16.15
$22.50
Hint of Sweet from  product image
Select

Hint of Sweet

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Boca Raton

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
Lemon Lime from  product image
Select

Lemon Lime

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Boca Raton

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
Strawberry Lemonade from  product image
Select

Strawberry Lemonade

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Boca Raton

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·