Cannabis Flower in North Fort Myers, FL Cannabis Flower in North Fort Myers, FL

Shop cannabis flower across all North Fort Myers dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in North Fort Myers

161 available
Loading...

Showing 25 of 161 results.

GMA Smalls from  product image
Alien Labs

GMA Smalls

33.0% THC | 2.7%Terps
$7.86/g | $23.81/THCg
1/2 oz.

North Fort Myers

Sativa
Flower: Smalls
$110.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Permanent Shade Flower from  product image
Alien Labs

Permanent Shade Flower

32.0% THC | 2.8%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Indica
Flower: Whole
$60.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.8%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Indica
Flower: Whole
$58.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Garlic Dawg Single Pre-Roll from  product image
Roll One

Garlic Dawg Single Pre-Roll

31.0% THC | 1.8%Terps
$7.00/g | $22.58/THCg
1 gram

North Fort Myers

Indica
Flower: PreRoll
$7.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.0%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

North Fort Myers

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
El Chivo from  product image
Cloud

El Chivo

30.4% THC | 0.1%CBD
$8.57/g | $28.20/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
Garlic OZ Single Pre-Roll from  product image
Roll One

Garlic OZ Single Pre-Roll

30.0% THC | 1.5%Terps
$7.00/g | $23.33/THCg
1 gram

North Fort Myers

Indica
Flower: PreRoll
$7.00
Gasoline Dream Single Pre-Roll from  product image
Roll One

Gasoline Dream Single Pre-Roll

30.0% THC | 1.2%Terps
$7.00/g | $23.33/THCg
1 gram

North Fort Myers

Hybrid
Flower: PreRoll
$7.00
Gush Cake Single Pre-Roll from  product image
Roll One

Gush Cake Single Pre-Roll

30.0% THC | 1.2%Terps
$7.00/g | $23.33/THCg
1 gram

North Fort Myers

Indica
Flower: PreRoll
$7.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Wedding Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Wedding Mints - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grapple FRIT from  product image

Grapple FRIT

29.4% THC | 0.1%CBD
$6.43/g | $21.87/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Sativa
Flower: Whole
$22.50
Apple Tartz Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Apple Tartz Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

North Fort Myers

Hybrid
Flower: PreRoll
$35.00
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Fruit Gushers  Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Fruit Gushers Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.0%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

North Fort Myers

Indica
Flower: PreRoll
$35.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

North Fort Myers

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes