Cannabis Edibles in Pace, FL Cannabis Edibles in Pace, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Pace. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Pace dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Edible in Pace

15 available
Loading...

Showing 15 of 15 results.

Nano Strawberry Lemonade Chews 10pcs from  product image

Nano Strawberry Lemonade Chews 10pcs

109mg THC
$162.50/g | $149.08/THCg
0.1 grams

Pace

Hybrid
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
Pineapple Chews 10pcs from  product image

Pineapple Chews 10pcs

104mg THC
$162.50/g | $156.25/THCg
0.1 grams

Pace

Indica
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
Dreamland RSO Milk Indica Chocolate 10pcs from  product image

Dreamland RSO Milk Indica Chocolate 10pcs

100mg THC
$130.00/g | $130.52/THCg
0.1 grams

Pace

Indica
Edible: Chocolate
$13.00
$20.00
Tangerine Chews 10pcs from  product image

Tangerine Chews 10pcs

98mg THC
$162.50/g | $165.82/THCg
0.1 grams

Pace

Sativa
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
RSO Blueberry Soft Chews 10pcs from  product image

RSO Blueberry Soft Chews 10pcs

97mg THC
$97.50/g | $100.10/THCg
0.1 grams

Pace

Hybrid
Edible: Gummy
$9.75
$15.00
RSO Guava Soft Chews 10pcs from  product image

RSO Guava Soft Chews 10pcs

96mg THC
$97.50/g | $101.78/THCg
0.1 grams

Pace

Indica
Edible: Gummy
$9.75
$15.00
Dreamland RSO Sativa Dark Chocolate 10pcs from  product image

Dreamland RSO Sativa Dark Chocolate 10pcs

95mg THC
$130.00/g | $136.27/THCg
0.1 grams

Pace

Sativa
Edible: Chocolate
$13.00
$20.00
Dreamland Hybrid Mint Chocolate 10pcs from  product image

Dreamland Hybrid Mint Chocolate 10pcs

95mg THC
$130.00/g | $136.84/THCg
0.1 grams

Pace

Hybrid
Edible: Chocolate
$13.00
$20.00
RSO Orange Soft Chews 10pcs from  product image

RSO Orange Soft Chews 10pcs

94mg THC
$97.50/g | $103.39/THCg
0.1 grams

Pace

Sativa
Edible: Gummy
$9.75
$15.00
Nano Blue Raspberry Chews 1:1 - 50mg:50mg from  product image

Nano Blue Raspberry Chews 1:1 - 50mg:50mg

55mg THC | 56.8%CBD
$162.50/g | $294.38/THCg
0.1 grams

Pace

Hybrid
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
Dreamland Indica Dark Chocolate 10pcs 1:1 - 50mg THC: 50mg CBN from  product image

Dreamland Indica Dark Chocolate 10pcs 1:1 - 50mg THC: 50mg CBN

50mg THC
$162.50/g | $323.06/THCg
0.1 grams

Pace

Indica
Edible: Chocolate
$16.25
$25.00
Cosmic Peach Chews 1:1 10pcs - 50mg THC:50mg CBN from  product image

Cosmic Peach Chews 1:1 10pcs - 50mg THC:50mg CBN

49mg THC | 0.7%CBD
$162.50/g | $332.31/THCg
0.1 grams

Pace

Indica
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
Cosmic HH Soft Chews 1:1:1 Guava 10pcs - 33mg THC:33mg CBD:33mg CBN from  product image

Cosmic HH Soft Chews 1:1:1 Guava 10pcs - 33mg THC:33mg CBD:33mg CBN

37mg THC | 36.1%CBD
$162.50/g | $445.21/THCg
0.1 grams

Pace

Hybrid
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
Dreamland Indica Milk Chocolate 1:1:1 10pcs - 33mg THC: 33mg CBD: 33mg CBN from  product image

Dreamland Indica Milk Chocolate 1:1:1 10pcs - 33mg THC: 33mg CBD: 33mg CBN

36mg THC | 32.5%CBD
$195.00/g | $535.71/THCg
0.1 grams

Pace

Indica
Edible: Chocolate
$19.50
$30.00
Dreamland Hybrid Banana Dark Chocolate 10pcs from  product image

Dreamland Hybrid Banana Dark Chocolate 10pcs

0mg THC
$130.00/g | $48148.15/THCg
0.1 grams

Pace

Hybrid
Edible: Chocolate
$13.00
$20.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects