Cannabis Flower in Palm Beach Gardens, FL Cannabis Flower in Palm Beach Gardens, FL

Shop cannabis flower across all Palm Beach Gardens dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Palm Beach Gardens

161 available
Loading...

Showing 25 of 161 results.

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.8%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
1g Coastal Sunrise Flower from  product image
Cultivar

1g Coastal Sunrise Flower

32.0% THC | 1.9%Terps
$15.00/g | $46.88/THCg
1 gram

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: Whole
$15.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: Whole
$60.00
JUICI Pre-Rolls 2pk from  product image
Connected Cannabis

JUICI Pre-Rolls 2pk

32.0% THC | 2.7%Terps
$15.00/g | $46.88/THCg
1 gram

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Indica
Flower: Whole
$40.00
$58.00
Agent X - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Agent X - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.3%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Indica
Flower: Whole
$58.00
Bad Apple - Whole Flower 3.5G from  product image
Connected Cannabis

Bad Apple - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.7%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

31.0% THC | 2.6%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Cherry Cap Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Single Pre-Roll

31.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $41.94/THCg
1 gram

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Chrome Berry - Single PreRoll 1G from  product image
Binske

Chrome Berry - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Double OG Chem - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 1.7%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.3%Terps
$5.71/g | $19.05/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: Whole
$20.00
$45.00
Hippie Crasher Minis from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher Minis

30.0% THC | 1.9%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Indica
Flower: Smalls
$30.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

30.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $50.00/THCg
1 gram

Palm Beach Gardens

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes