Cannabis Flower in Palm Harbor, FL Cannabis Flower in Palm Harbor, FL

Shop cannabis flower across all Palm Harbor dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Palm Harbor

531 results
Loading...

Showing 25 of 531 results.

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.1%Terps
$10.00/g | $29.41/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$11.43/g | $34.63/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Sativa
Flower: Whole
$60.00
MPX Select™ GMO Flower from  product image
MPX Select Flower

MPX Select™ GMO Flower

32.0% THC
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$12.86/g | $40.18/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Whole
$45.00
$50.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

31.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.85/THCg
1 gram

Palm Harbor

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

31.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.85/THCg
1 gram

Palm Harbor

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

31.4% THC | 0.1%CBD
$6.57/g | $20.93/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Indica
Flower: Smalls
$23.00
$40.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Indica
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Grassroots

Nutcrackerz #8

31.4% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $131.37/THCg
0.4 grams

Palm Harbor

Sativa
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.66/THCg
1 gram

Palm Harbor

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Applez #11 - Premium Flower from  product image

Applez #11 - Premium Flower

31.3% THC | 2.0%Terps | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00

Diesel Bite

31.3% THC | 0.1%CBD
$15.00/g | $47.92/THCg
0.4 grams

Palm Harbor

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
$12.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.3% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $22.82/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Indica
Flower: Smalls
$25.00
$50.00
I-95 x Permanent Marker - Premium Flower from  product image

I-95 x Permanent Marker - Premium Flower

31.3% THC | 2.7%Terps | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Jayna's Sunshine from  product image
Grassroots

Jayna's Sunshine

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Palm Harbor

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
La Vida from  product image
Grassroots

La Vida

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$55.00
Mega Cndy - Premium from  product image

Mega Cndy - Premium

31.3% THC | 3.1%Terps | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Orange Apricot - Premium Flower from  product image

Orange Apricot - Premium Flower

31.3% THC | 1.6%Terps | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grassroots

Passport Dro

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Palm Harbor

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Smalls
$28.00
$50.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

31.3% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $131.79/THCg
0.4 grams

Palm Harbor

Sativa
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
Triple Dip - Premium from  product image

Triple Dip - Premium

31.3% THC | 2.3%Terps | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Zacks Pie - Premium Flower from  product image

Zacks Pie - Premium Flower

31.3% THC | 2.2%Terps | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Palm Harbor

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1 gram

Palm Harbor

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·