Cannabis Concentrates in Punta Gorda, FL Cannabis Concentrates in Punta Gorda, FL

Find cannabis concentrates from Punta Gorda dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Concentrate in Punta Gorda

86 results
Loading...

Showing 25 of 86 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Punta Gorda

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Punta Gorda

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

94.9% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $34.77/THCg
1 gram

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Punta Gorda

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00

Local Motive

92.2% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.79/THCg
1 gram

Punta Gorda

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

92.1% THC | 0.1%CBD
$42.00/g | $45.60/THCg
0.5 grams

Punta Gorda

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

92.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $35.83/THCg
1 gram

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

91.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Punta Gorda

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

90.5% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.46/THCg
1 gram

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Nuclear Muffins from  product image

Nuclear Muffins

90.3% THC | 2.5%CBD
$33.00/g | $36.55/THCg
1 gram

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

89.6% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $46.90/THCg
0.5 grams

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

88.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $37.46/THCg
1 gram

Punta Gorda

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Pink Cookies Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Pink Cookies Live Diamonds

87.0% THC | 1.8%Terps
$70.00/g | $80.46/THCg
0.5 grams

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Grassroots

Peanut Butter Muffin

86.9% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.43/THCg
1 gram

Punta Gorda

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00

Collie Man Kush

86.5% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $38.15/THCg
1 gram

Punta Gorda

Indica Dominant
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00

Passport Dro

86.2% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $38.28/THCg
1 gram

Punta Gorda

Indica
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Diesel Dough Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Diesel Dough Live Diamonds

86.0% THC | 2.5%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Punta Gorda

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Gas Apple Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Gas Apple Live Diamonds

86.0% THC | 3.8%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Punta Gorda

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Baba Yaga RSO from  product image

Baba Yaga RSO

85.9% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $38.42/THCg
1 gram

Punta Gorda

Indica
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Watermelon Cakez from  product image

Watermelon Cakez

85.8% THC
$33.00/g | $38.46/THCg
1 gram

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Raspberry Parfait from  product image

Raspberry Parfait

85.6% THC
$33.00/g | $38.55/THCg
1 gram

Punta Gorda

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00

Sugar Moon

85.5% THC
$33.00/g | $38.60/THCg
1 gram

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Peanut Butter Muffin from  product image

Peanut Butter Muffin

85.2% THC | 0.2%CBD
$20.00/g | $23.47/THCg
1 gram

Punta Gorda

Sativa
Concentrate: RSO
$20.00
$55.00

Sugar Moon

80.5% THC
$33.00/g | $40.99/THCg
1 gram

Punta Gorda

Hybrid
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·