Cannabis Flower in Bradenton, FL Cannabis Flower in Bradenton, FL

Shop cannabis flower across all Bradenton dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Bradenton

668 available
Loading...

Showing 25 of 668 results.

Cap Junky from  product image
Grassroots

Cap Junky

33.5% THC | 0.0%CBD
$10.00/g | $29.85/THCg
1 gram

Bradenton

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Black Cherry Zoap from  product image
Sunkissed

Black Cherry Zoap

32.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $30.86/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Hash Burger from  product image
Sunkissed

Hash Burger

32.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $30.86/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
GMO from  product image
sofresh farms

GMO

32.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.06/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Indica
Flower: Whole
$35.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

31.4% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.11/THCg
1 gram

Bradenton

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
$14.00
Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

31.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.85/THCg
1 gram

Bradenton

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Bradenton

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Indica
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Grassroots

Nutcrackerz #8

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Bradenton

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.66/THCg
1 gram

Bradenton

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Grassroots

Berry Batter

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Bradenton

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00

Diesel Bite

31.3% THC | 0.1%CBD
$15.00/g | $47.92/THCg
0.4 grams

Bradenton

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
$12.00
Foreign Kush Mints from  product image
Dark Heart

Foreign Kush Mints

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Indica
Flower: Whole
$35.00
$60.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Indica
Flower: Whole
$28.00
$45.00
Jayna's Sunshine from  product image
Grassroots

Jayna's Sunshine

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Bradenton

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Passport Dro

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Bradenton

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Sugar Rainbow Luxe #26 from  product image
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.3% THC | 0.1%CBD
$6.57/g | $21.00/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Flower: Smalls
$23.00
$40.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

31.3% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $158.15/THCg
0.4 grams

Bradenton

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1 gram

Bradenton

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Local Motive

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1 gram

Bradenton

Sativa
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Mad Rabbid #5

31.2% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $158.65/THCg
0.4 grams

Bradenton

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Triple Stack from  product image
Dark Heart

Triple Stack

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Indica
Flower: Whole
$35.00
$60.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes