Flower Cannabis Deals in Madison County, FL

Flower Cannabis Deals in Madison County, FL

Compare all cannabis flower deals in Madison County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from and Madison dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Madison County

Compare all cannabis flower deals in Madison County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from and Madison dispensaries... Read more

78 available
Loading...

Showing 25 of 78 results.

Beaver CKS #2 from  product image
Everyday

Beaver CKS #2

28.5% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $35.09/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$35.00
El Chivo from  product image
Cloud

El Chivo

27.4% THC | 0.1%CBD
$8.57/g | $31.28/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
Classic Cuts King Louis OG from  product image
Claybourne Co. (Fl)

Classic Cuts King Louis OG

26.4% THC | 0.1%CBD
$14.29/g | $54.11/THCg
1/8 oz.

Madison

Indica
Flower: Whole
$50.00
GLTR Bomb from  product image
Everyday

GLTR Bomb

25.7% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $15.01/THCg
1/4 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$27.00
$60.00
Coco-Nutty #2 from  product image

Coco-Nutty #2

24.7% THC | 0.1%CBD
$3.00/g | $12.15/THCg
1/4 oz.

Madison

Indica
Flower: Whole
$21.00
$35.00
PRPL MLK from  product image
Everyday

PRPL MLK

24.4% THC | 0.1%CBD
$4.50/g | $18.44/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$15.75
$35.00
Omega Red from  product image
Cloud

Omega Red

24.1% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $16.01/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$13.50
$30.00
Blossom Dream Preroll 5-Pack from  product image
Circles

Blossom Dream Preroll 5-Pack

24.0% THC | 0.1%CBD
$7.20/g | $30.00/THCg
2.5 grams

Madison

Indica
Flower: PreRoll
$18.00
Fire N Ice #2 from  product image

Fire N Ice #2

23.6% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.25/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
GLTC Goo Preroll 14-Pack from  product image
Old Pal

GLTC Goo Preroll 14-Pack

23.4% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $16.48/THCg
1/4 oz.

Madison

Hybrid
Flower: PreRoll
$27.00
$45.00
DRGN Fire from  product image

DRGN Fire

23.3% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.41/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
BLK Amber from  product image
Everyday

BLK Amber

23.0% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $16.77/THCg
1/4 oz.

Madison

Indica
Flower: Whole
$27.00
$60.00
FRSTD FRT PNCH Preroll 7-pack from  product image

FRSTD FRT PNCH Preroll 7-pack

23.0% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $31.06/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
Chili Chill Preroll 5-pack from  product image
Circles

Chili Chill Preroll 5-pack

22.9% THC | 0.1%CBD
$7.20/g | $31.44/THCg
2.5 grams

Madison

Hybrid
Flower: PreRoll
$18.00
LGHING Gas from  product image

LGHING Gas

22.8% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.68/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
2 B Blunt #2 from  product image

2 B Blunt #2

22.7% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.74/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
FRSTD FRT PNCH Pre-Ground from  product image

FRSTD FRT PNCH Pre-Ground

22.7% THC | 0.1%CBD
$2.50/g | $11.01/THCg
1/2 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Ground
$35.00
PAPPL Pop Preroll 5-pack from  product image
Circles

PAPPL Pop Preroll 5-pack

22.6% THC | 0.1%CBD
$7.20/g | $31.86/THCg
2.5 grams

Madison

Hybrid
Flower: PreRoll
$18.00
Velvet STATK from  product image

Velvet STATK

22.2% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $13.02/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Classic Cuts Sour Diesel from  product image
Claybourne Co. (Fl)

Classic Cuts Sour Diesel

21.8% THC | 0.1%CBD
$14.29/g | $65.53/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$50.00
Melonade #8 from  product image
Cloud

Melonade #8

21.7% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $17.78/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$13.50
$30.00
Pienana from  product image

Pienana

21.5% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $13.45/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
BLK Amber from  product image
Everyday

BLK Amber

21.4% THC
$4.50/g | $21.03/THCg
1/8 oz.

Madison

Indica
Flower: Whole
$15.75
$35.00
Diesel BTTR from  product image

Diesel BTTR

21.4% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $13.51/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Tangie Candie from  product image

Tangie Candie

21.4% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $13.51/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes