Cannabis Edibles in North Miami, FL Cannabis Edibles in North Miami, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in North Miami. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from North Miami dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Edible in North Miami

70 available
Loading...

Showing 25 of 70 results.

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

115mg THC | 240.3%CBD
$1845.00/g | $1607.84/THCg
0.0 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Nighttime Midnight Bloom from  product image
Space Coast

Nighttime Midnight Bloom

113mg THC
$100.00/g | $88.42/THCg
0.1 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$10.00
Grapefruit Tangerine from  product image
Space Coast

Grapefruit Tangerine

112mg THC
$150.00/g | $134.41/THCg
0.1 grams

North Miami

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
RSO Dark Chocolates from  product image

RSO Dark Chocolates

111mg THC
$1030.00/g | $928.68/THCg
0.0 grams

North Miami

Edible: Chocolate
$10.30
Blackberry from  product image
Space Coast

Blackberry

111mg THC
$150.00/g | $135.50/THCg
0.1 grams

North Miami

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Bonsai Berry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Dosilato] Soft Chews

110mg THC
$1545.00/g | $1407.10/THCg
0.0 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Peach  2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

110mg THC | 214.7%CBD
$1845.00/g | $1680.33/THCg
0.0 grams

North Miami

Hybrid
Edible: Gummy
$18.45
Strawberry Soft Chews from  product image
Encore

Strawberry Soft Chews

110mg THC
$1545.00/g | $1407.10/THCg
0.0 grams

North Miami

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Guava from  product image
Space Coast

Strawberry Guava

110mg THC
$100.00/g | $91.08/THCg
0.1 grams

North Miami

Sativa
Edible: Gummy
$10.00
Watermelon Passionfruit from  product image
Space Coast

Watermelon Passionfruit

110mg THC
$100.00/g | $91.32/THCg
0.1 grams

North Miami

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews from  product image
Bits

Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews

109mg THC | 109.2%CBD
$3090.00/g | $2844.26/THCg
0.0 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Nighttime Wildberry from  product image
Space Coast

Nighttime Wildberry

109mg THC | 2.8%CBD
$100.00/g | $92.08/THCg
0.1 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$10.00
Mixed Berry Burst  Soft Chews from  product image
Encore

Mixed Berry Burst Soft Chews

108mg THC
$1545.00/g | $1424.62/THCg
0.0 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$1845.00/g | $1701.25/THCg
0.0 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Nighttime Goji Berry from  product image
Space Coast

Nighttime Goji Berry

108mg THC | 24.7%CBD
$100.00/g | $92.34/THCg
0.1 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$10.00
Razz Lemonade from  product image
Space Coast

Razz Lemonade

108mg THC
$150.00/g | $138.89/THCg
0.1 grams

North Miami

Sativa Dominant
Edible: Gummy
$15.00
NRGY Sunshine Punch from  product image
Space Coast

NRGY Sunshine Punch

108mg THC | 2.6%CBD
$100.00/g | $92.85/THCg
0.1 grams

North Miami

Sativa
Edible: Gummy
$10.00
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

North Miami

Edible: Edible
$18.02
Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews

108mg THC
$1845.00/g | $1715.48/THCg
0.0 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$18.45
NRGY Key Lime Pie from  product image
Space Coast

NRGY Key Lime Pie

106mg THC | 23.9%CBD
$100.00/g | $94.43/THCg
0.1 grams

North Miami

Sativa
Edible: Gummy
$10.00
Peach Raspberry from  product image
Space Coast

Peach Raspberry

106mg THC
$150.00/g | $141.64/THCg
0.1 grams

North Miami

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
RSO Milk Chocolates from  product image

RSO Milk Chocolates

106mg THC
$1545.00/g | $1459.61/THCg
0.0 grams

North Miami

Edible: Chocolate
$15.45
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

North Miami

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

North Miami

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Sour Apricot Apple  [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Lemon Cake]

106mg THC
$1845.00/g | $1744.68/THCg
0.0 grams

North Miami

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes