Cannabis Flower in North Miami, FL Cannabis Flower in North Miami, FL

Shop cannabis flower across all North Miami dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in North Miami

246 available
Loading...

Showing 25 of 246 results.

Hash Burger from  product image
Sunkissed

Hash Burger

32.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $30.86/THCg
1/8 oz.

North Miami

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
GMO from  product image
sofresh farms

GMO

32.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.06/THCg
1/8 oz.

North Miami

Indica
Flower: Whole
$35.00
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

29.8% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $28.91/THCg
1/8 oz.

North Miami

Sativa
Flower: Whole
$30.15
Strawberry Candy from  product image
Verano

Strawberry Candy

29.6% THC
$8.59/g | $28.99/THCg
1/4 oz.

North Miami

Sativa
Flower: Whole
$60.15
Wino #9 from  product image
(the) Essence

Wino #9

29.4% THC | 0.1%CBD
$4.29/g | $14.59/THCg
1 oz.

North Miami

Indica
Flower: Whole
$120.10
Legend of Jack from  product image
Ideal Cannabis

Legend of Jack

29.3% THC | 0.1%CBD
$5.00/g | $17.07/THCg
1 gram

North Miami

Hybrid
Flower: PreRoll
$5.00
Strawberry Candy from  product image
Verano

Strawberry Candy

29.2% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $30.09/THCg
0.7 grams

North Miami

Sativa
Flower: PreRoll
$6.15
Gastro Pop from  product image
Verano

Gastro Pop

29.1% THC
$10.33/g | $35.46/THCg
1/8 oz.

North Miami

Indica Dominant
Flower: Whole
$36.15
Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

29.1% THC | 0.1%CBD
$7.74/g | $26.58/THCg
1/4 oz.

North Miami

Indica
Flower: Whole
$54.15
GMO S1 from  product image

GMO S1

29.0% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $29.70/THCg
1/8 oz.

North Miami

Indica
Flower: Whole
$30.15
Runtz x Double Banana Fuel from  product image
Ideal Cannabis

Runtz x Double Banana Fuel

28.8% THC | 0.1%CBD
$8.57/g | $29.76/THCg
1/8 oz.

North Miami

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
Tuscan Gelato from  product image
Verano

Tuscan Gelato

28.8% THC | 0.1%CBD
$8.59/g | $29.84/THCg
1/4 oz.

North Miami

Hybrid
Flower: Whole
$60.15
Glitter Bomb from  product image

Glitter Bomb

28.6% THC | 0.1%CBD
$6.43/g | $22.48/THCg
1 oz.

North Miami

Hybrid
Flower: Whole
$180.00
Gush Mints from  product image

Gush Mints

28.2% THC
$8.61/g | $30.50/THCg
1/8 oz.

North Miami

Indica
Flower: Whole
$30.15
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

28.2% THC
$10.33/g | $36.61/THCg
1/8 oz.

North Miami

Hybrid
Flower: Whole
$36.15
Minty Blizzard from  product image

Minty Blizzard

28.2% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $28.19/THCg
1 gram

North Miami

Sativa
Flower: PreRoll
$7.95
GMO S1 from  product image

GMO S1

28.1% THC | 0.1%CBD
$6.87/g | $24.44/THCg
1/2 oz.

North Miami

Indica
Flower: Whole
$96.15
313 Headband from  product image
Heavyweight Heads

313 Headband

27.9% THC | 0.1%CBD
$7.71/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

North Miami

Hybrid
Flower: Whole
$27.00
Runtz x Double Banana Fuel from  product image
Ideal Cannabis

Runtz x Double Banana Fuel

27.8% THC | 0.1%CBD
$5.00/g | $17.99/THCg
1 gram

North Miami

Hybrid
Flower: PreRoll
$5.00
Guava Cooler from  product image
(the) Essence

Guava Cooler

27.8% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $30.99/THCg
1/8 oz.

North Miami

Sativa
Flower: Whole
$30.15
Minty Blizzard Barrels from  product image
Savvy

Minty Blizzard Barrels

27.8% THC | 0.1%CBD
$101.50/g | $365.11/THCg
0.5 grams

North Miami

Sativa
Flower: PreRoll
$50.75
Strawberry Fizz from  product image
Verano

Strawberry Fizz

27.8% THC
$10.33/g | $37.17/THCg
1/8 oz.

North Miami

Sativa
Flower: Whole
$36.15
Kuroge from  product image
Verano

Kuroge

27.7% THC
$10.33/g | $37.26/THCg
1/8 oz.

North Miami

Indica
Flower: Whole
$36.15
Apricot Stomper Barrels from  product image
Savvy

Apricot Stomper Barrels

27.6% THC | 0.1%CBD
$27.50/g | $99.64/THCg
0.5 grams

North Miami

Indica
Flower: PreRoll
$13.75
Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

27.5% THC | 0.1%CBD
$7.07/g | $25.71/THCg
0.7 grams

North Miami

Indica
Flower: PreRoll
$4.95
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes