Cannabis Concentrates in Greenacres, FL Cannabis Concentrates in Greenacres, FL

Find cannabis concentrates from Greenacres dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Concentrate in Greenacres

14 available
Loading...

Showing 14 of 14 results.

Pink Milk Crumble - 1g from  product image
Sanctuary Medicinals

Pink Milk Crumble - 1g

85.9% THC
$25.00/g | $29.10/THCg
1 gram

Greenacres

Hybrid
Concentrate: Crumble
$25.00
$65.00
Terpy Slurpee RSO Applicator - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Terpy Slurpee RSO Applicator - 1 g

85.6% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $32.13/THCg
1 gram

Greenacres

Indica Dominant
Concentrate: Unknown
$27.50
$55.00
MAC V2 Crumble - 1g from  product image
Sanctuary Medicinals

MAC V2 Crumble - 1g

84.5% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $29.59/THCg
1 gram

Greenacres

Sativa
Concentrate: Crumble
$25.00
$65.00
Terpy Slurpee Crumble - 1g from  product image
Sanctuary Medicinals

Terpy Slurpee Crumble - 1g

83.7% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $29.87/THCg
1 gram

Greenacres

Indica Dominant
Concentrate: Crumble
$25.00
$65.00
Mango Chem Crumble - 1g from  product image
Sanctuary Medicinals

Mango Chem Crumble - 1g

83.3% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $30.01/THCg
1 gram

Greenacres

Sativa
Concentrate: Crumble
$25.00
$65.00
Jungle Grapes Live Rosin - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Jungle Grapes Live Rosin - 1 g

80.7% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $49.57/THCg
1 gram

Greenacres

Indica
Concentrate: Live Rosin
$40.00
$80.00
Black Ice Budder - 1g from  product image
Sanctuary Medicinals

Black Ice Budder - 1g

79.8% THC | 0.1%CBD
$32.50/g | $40.73/THCg
1 gram

Greenacres

Hybrid
Concentrate: Budder
$32.50
$65.00
Pink Milk Hash Medallions - 2g from  product image
Sanctuary Medicinals

Pink Milk Hash Medallions - 2g

74.2% THC | 0.1%CBD
$17.50/g | $23.59/THCg
2.0 grams

Greenacres

Hybrid
Concentrate: Hash
$35.00
$70.00
1g | Lazy Buns | Budder from  product image
Sanctuary Medicinals

1g | Lazy Buns | Budder

72.4% THC | 0.2%CBD
$32.50/g | $44.89/THCg
1 gram

Greenacres

Indica
Concentrate: Budder
$32.50
$65.00
Polyjuice Potion #4 Hash Medallions - 2g from  product image
Sanctuary Medicinals

Polyjuice Potion #4 Hash Medallions - 2g

72.2% THC | 0.2%CBD
$17.50/g | $24.24/THCg
2.0 grams

Greenacres

Sativa
Concentrate: Hash
$35.00
$70.00
Black Maple Live Rosin - 1g from  product image
Sanctuary Medicinals

Black Maple Live Rosin - 1g

71.7% THC | 0.1%CBD
$40.00/g | $55.79/THCg
1 gram

Greenacres

Sativa Dominant
Concentrate: Live Rosin
$40.00
$80.00
Pineapple Junky Hash Medallions - 2g from  product image
Sanctuary Medicinals

Pineapple Junky Hash Medallions - 2g

67.1% THC | 0.1%CBD
$17.50/g | $26.08/THCg
2.0 grams

Greenacres

Hybrid
Concentrate: Hash
$35.00
$70.00
Head Mount Hash Medallions - 2g from  product image
Sanctuary Medicinals

Head Mount Hash Medallions - 2g

63.2% THC | 0.1%CBD
$17.50/g | $27.69/THCg
2.0 grams

Greenacres

Hybrid
Concentrate: Hash
$35.00
$70.00
Hawaiian Lion Kief - 1g from  product image
Sanctuary Medicinals

Hawaiian Lion Kief - 1g

48.3% THC | 0.1%CBD
$20.00/g | $41.41/THCg
1 gram

Greenacres

Hybrid
Concentrate: Kief
$20.00
$40.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes