Cannabis Vape Carts in Greenacres, FL Cannabis Vape Carts in Greenacres, FL

Shop cannabis vape carts across Greenacres dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Vape in Greenacres

20 available
Loading...

Showing 20 of 20 results.

Pink Rozay Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Pink Rozay Distillate Vape - 0.5g

90.7% THC | 0.1%CBD
$32.00/g | $35.28/THCg
0.5 grams

Greenacres

Indica
Vape: Vape
$16.00
$35.00
Wedding Mints Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Wedding Mints Resin Vape - 0.5 g

90.6% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.74/THCg
0.5 grams

Greenacres

Indica
Vape: Vape
$18.00
$35.00
Sour Mango Full Spectrum Flava Pak Vape - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Sour Mango Full Spectrum Flava Pak Vape - 1 g

90.2% THC
$25.00/g | $27.72/THCg
1 gram

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$25.00
$80.00
Chem Cake Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Chem Cake Resin Vape - 0.5 g

89.3% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $40.31/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$18.00
$35.00
New York City Diesel Distillate Vape - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

New York City Diesel Distillate Vape - 1 g

88.9% THC
$25.00/g | $28.12/THCg
1 gram

Greenacres

Sativa
Vape: Vape
$25.00
$45.00
Girl Scout Cookies Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Girl Scout Cookies Distillate Vape - 0.5g

88.7% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $36.08/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Unknown
$16.00
$35.00
Wedding Mints Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Wedding Mints Resin Vape - 0.5 g

88.0% THC | 0.2%CBD
$28.00/g | $31.82/THCg
0.5 grams

Greenacres

Indica
Vape: Vape
$14.00
$50.00
Gelonade Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Gelonade Distillate Vape - 0.5g

87.0% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $36.78/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$35.00
Garlic Breath Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Garlic Breath Resin Vape - 0.5 g

86.7% THC | 0.3%CBD
$28.00/g | $32.30/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$14.00
$50.00
Rainbow Belts Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Rainbow Belts Resin Vape - 0.5 g

86.7% THC | 2.0%CBD
$28.00/g | $32.30/THCg
0.5 grams

Greenacres

Indica Dominant
Vape: Vape
$14.00
$50.00
Amnesia Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Amnesia Distillate Vape - 0.5g

85.9% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $37.25/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$35.00
Atomic Pop Full Spectrum Flava Pak Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Atomic Pop Full Spectrum Flava Pak Vape - 0.5g

85.4% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $37.47/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$65.00
King Louis XIII Distillate Vape - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

King Louis XIII Distillate Vape - 1 g

85.1% THC | 0.4%CBD
$25.00/g | $29.38/THCg
1 gram

Greenacres

Indica
Vape: Vape
$25.00
$45.00
Sour Mango Full Spectrum Flava Pak Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Sour Mango Full Spectrum Flava Pak Vape - 0.5g

85.1% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $37.60/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$65.00
Lazy Buns Resin Vape - 0.5 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Lazy Buns Resin Vape - 0.5 g

84.2% THC | 0.1%CBD
$36.00/g | $42.76/THCg
0.5 grams

Greenacres

Indica
Vape: Vape
$18.00
$35.00
Pink Milk Liquid Rosin LIVE! All-in-One - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Pink Milk Liquid Rosin LIVE! All-in-One - 1 g

83.8% THC
$30.00/g | $35.80/THCg
1 gram

Greenacres

Hybrid
Vape: Disposable
$30.00
$60.00
Blooberry Liquid Rosin LIVE! All-in-One - 1 g from  product image
Sanctuary Medicinals

Blooberry Liquid Rosin LIVE! All-in-One - 1 g

83.6% THC
$30.00/g | $35.89/THCg
1 gram

Greenacres

Indica
Vape: Disposable
$30.00
$60.00
Grape Full Spectrum Flava Pak Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

Grape Full Spectrum Flava Pak Vape - 0.5g

83.0% THC | 0.2%CBD
$32.00/g | $38.55/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$65.00
1:1 Anti-Inflammatory  Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

1:1 Anti-Inflammatory Distillate Vape - 0.5g

47.3% THC | 41.7%CBD
$32.00/g | $67.65/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$16.00
$35.00
1:1 Anti-Inflammatory  Distillate Vape - 0.5g from  product image
Sanctuary Medicinals

1:1 Anti-Inflammatory Distillate Vape - 0.5g

46.9% THC | 44.8%CBD
$21.00/g | $44.78/THCg
0.5 grams

Greenacres

Hybrid
Vape: Vape
$10.50
$35.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes