Cannabis Concentrates in Kendall, FL Cannabis Concentrates in Kendall, FL

Find cannabis concentrates from Kendall dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Cannabis Concentrate in Kendall

58 available
Loading...

Showing 25 of 58 results.

White Durban from  product image
RYTHM

White Durban

91.1% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.70/THCg
1 gram

Kendall

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Jack Herer from  product image
RYTHM

Jack Herer

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Kendall

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Soul Mate from  product image
RYTHM

Soul Mate

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
BBA FETT from  product image
RYTHM

BBA FETT

90.1% THC | 0.3%CBD
$22.50/g | $24.97/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Jet Fuel OG from  product image
RYTHM

Jet Fuel OG

87.8% THC
$30.00/g | $34.17/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
GMO from  product image
RYTHM

GMO

85.2% THC
$30.00/g | $35.21/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
RDNCK MNTZ [2g] from  product image
RYTHM

RDNCK MNTZ [2g]

84.8% THC
$15.00/g | $17.69/THCg
2.0 grams

Kendall

Indica
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
CRMSCL SUNSET from  product image
RYTHM

CRMSCL SUNSET

84.0% THC
$20.00/g | $23.81/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Jet Fuel OG [2g] from  product image
Rise By Green Thumb

Jet Fuel OG [2g]

83.9% THC
$12.50/g | $14.90/THCg
2.0 grams

Kendall

Hybrid
Concentrate: Concentrate
$25.00
$50.00
MYSTC MNT from  product image
RYTHM

MYSTC MNT

83.9% THC
$20.00/g | $23.84/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Non-GMO [2g] from  product image
RYTHM

Non-GMO [2g]

83.9% THC | 0.1%CBD
$15.00/g | $17.88/THCg
2.0 grams

Kendall

Indica
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
Jet Fuel OG [2g] from  product image
RYTHM

Jet Fuel OG [2g]

83.5% THC
$18.75/g | $22.46/THCg
2.0 grams

Kendall

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$37.50
$75.00
Durban Z x RGNA GRGE from  product image
RYTHM

Durban Z x RGNA GRGE

82.2% THC
$20.00/g | $24.33/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
GRLC DRIP from  product image
RYTHM

GRLC DRIP

82.2% THC
$20.00/g | $24.33/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Sweet Z from  product image
RYTHM

Sweet Z

82.1% THC
$20.00/g | $24.36/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
THaze from  product image
RYTHM

THaze

82.0% THC
$20.00/g | $24.39/THCg
1 gram

Kendall

Sativa
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
BBA FETT from  product image
RYTHM

BBA FETT

81.8% THC
$20.00/g | $24.45/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
GGRTZ from  product image
RYTHM

GGRTZ

81.6% THC
$30.00/g | $36.77/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
PNAPPL DNT [2g] from  product image
RYTHM

PNAPPL DNT [2g]

81.4% THC
$15.00/g | $18.43/THCg
2.0 grams

Kendall

Sativa
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
Afternoon Delight #4 from  product image
RYTHM

Afternoon Delight #4

81.1% THC
$20.00/g | $24.66/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Fantasy MLNZ x GGRTZ from  product image
RYTHM

Fantasy MLNZ x GGRTZ

81.1% THC
$30.00/g | $36.99/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
GMO [4g] from  product image
RYTHM

GMO [4g]

81.0% THC
$140.00/g | $172.84/THCg
0.5 grams

Kendall

Indica
Concentrate: Live Rosin
$70.00
$140.00
95 CKIES [2g] from  product image
RYTHM

95 CKIES [2g]

80.6% THC
$15.00/g | $18.61/THCg
2.0 grams

Kendall

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
BRWNE SCT [2g] from  product image
RYTHM

BRWNE SCT [2g]

80.3% THC
$15.00/g | $18.68/THCg
2.0 grams

Kendall

Indica
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
CHDDR CHZ from  product image
RYTHM

CHDDR CHZ

80.3% THC
$30.00/g | $37.36/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
Filter
Type
Strain Type

·

·