Cannabis Vape Carts in Kendall, FL Cannabis Vape Carts in Kendall, FL

Shop cannabis vape carts across Kendall dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Cannabis Vape in Kendall

55 available
Loading...

Showing 25 of 55 results.

95 CKIES from  product image
RYTHM

95 CKIES

94.6% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.26/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
L'RANGE [2g] from  product image
RYTHM

L'RANGE [2g]

94.4% THC | 0.2%CBD
$50.00/g | $52.97/THCg
2.0 grams

Kendall

Sativa
Vape: Live Resin
$100.00
Dulce De Uva from  product image
RYTHM

Dulce De Uva

94.2% THC | 0.3%CBD
$22.00/g | $23.36/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Durban Z x PNAPPL DNT from  product image
RYTHM

Durban Z x PNAPPL DNT

94.2% THC
$22.00/g | $23.36/THCg
1 gram

Kendall

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Mystic Mint from  product image
RYTHM

Mystic Mint

93.4% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.56/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Rdnck Mntz from  product image
RYTHM

Rdnck Mntz

93.3% THC
$22.00/g | $23.58/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
ANML SCT [2g] from  product image
RYTHM

ANML SCT [2g]

93.1% THC | 0.2%CBD
$50.00/g | $53.71/THCg
2.0 grams

Kendall

Indica
Vape: Live Resin
$100.00
BNANACONDA from  product image
RYTHM

BNANACONDA

92.5% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.24/THCg
0.5 grams

Kendall

Hybrid
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
Confidential CHRRIES from  product image
RYTHM

Confidential CHRRIES

92.5% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.78/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Durban Z from  product image
RYTHM

Durban Z

92.3% THC | 0.1%CBD
$22.00/g | $23.84/THCg
1 gram

Kendall

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$45.00
VelcroZ from  product image
RYTHM

VelcroZ

92.2% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.38/THCg
0.5 grams

Kendall

Hybrid
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
FRT PNCH CLDBRST [2000mg] from  product image
Rise By Green Thumb

FRT PNCH CLDBRST [2000mg]

92.1% THC | 0.2%CBD
$47.50/g | $51.57/THCg
2.0 grams

Kendall

Hybrid
Vape: Cartridge
$95.00
LME Bars from  product image
RYTHM

LME Bars

92.0% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.48/THCg
0.5 grams

Kendall

Indica
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
BBA FETT from  product image
RYTHM

BBA FETT

91.8% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.97/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
ANML SCT [1g] from  product image
RYTHM

ANML SCT [1g]

91.7% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.99/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
BNANACONDA from  product image
RYTHM

BNANACONDA

91.7% THC | 0.3%CBD
$22.00/g | $23.99/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Fantasy MLNZ from  product image
RYTHM

Fantasy MLNZ

91.7% THC | 0.1%CBD
$40.00/g | $43.62/THCg
0.5 grams

Kendall

Hybrid
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
Afternoon Delight #4 [2g] from  product image
RYTHM

Afternoon Delight #4 [2g]

91.6% THC | 0.1%CBD
$50.00/g | $54.59/THCg
2.0 grams

Kendall

Hybrid
Vape: Live Resin
$100.00
CRMSCL SUNSET from  product image
RYTHM

CRMSCL SUNSET

91.6% THC | 0.1%CBD
$22.00/g | $24.02/THCg
1 gram

Kendall

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
HSH BRGR from  product image
RYTHM

HSH BRGR

91.6% THC | 0.1%CBD
$40.00/g | $43.67/THCg
0.5 grams

Kendall

Indica
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
Non GMO from  product image
RYTHM

Non GMO

91.5% THC | 0.3%CBD
$22.00/g | $24.04/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$45.00
PNAPPL WHP [2000mg] from  product image
Rise By Green Thumb

PNAPPL WHP [2000mg]

91.5% THC | 0.2%CBD
$47.50/g | $51.91/THCg
2.0 grams

Kendall

Sativa
Vape: Cartridge
$95.00
RSPBRRY BRGR from  product image
RYTHM

RSPBRRY BRGR

91.5% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $24.04/THCg
1 gram

Kendall

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Spritz from  product image
RYTHM

Spritz

91.5% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $24.04/THCg
1 gram

Kendall

Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Lemon Fresh from  product image
RYTHM

Lemon Fresh

91.4% THC
$22.00/g | $24.07/THCg
1 gram

Kendall

Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·