Cannabis Edibles in Lake Mary, FL Cannabis Edibles in Lake Mary, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Lake Mary. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Lake Mary dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Edible in Lake Mary

20 available
Loading...

Showing 20 of 20 results.

Petra Tart Cherry Sativa Mints from  product image
Petra

Petra Tart Cherry Sativa Mints

112mg THC
$185.00/g | $165.18/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Sativa
Edible: Edible
$18.50
$25.00
kynd Florida Orange 1:1 THC:CBD Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Florida Orange 1:1 THC:CBD Soft Chews

105mg THC | 108.0%CBD
$125.00/g | $119.05/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Hybrid
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
kynd Tropical Pineapple Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Tropical Pineapple Soft Chews

105mg THC
$125.00/g | $119.05/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
kynd Black Cherry 1:1 THC:CBD Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Black Cherry 1:1 THC:CBD Soft Chews

103mg THC | 128.0%CBD
$125.00/g | $121.36/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Hybrid
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Double Chocolate Chip Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Double Chocolate Chip Cookies (10ct)

103mg THC
$125.00/g | $121.36/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
Chocolate Chip Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Chocolate Chip Cookies (10ct)

102mg THC
$125.00/g | $122.55/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
kynd Sour Watermelon Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Sour Watermelon Soft Chews

102mg THC
$125.00/g | $122.55/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Cinnamon Sugar Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Cinnamon Sugar Cookies (10ct)

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
kynd Sour Strawberry Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Sour Strawberry Soft Chews

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Key Lime x Kingdom Chem Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Key Lime x Kingdom Chem Live Resin Chews

100mg THC
$225.00/g | $225.45/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Hybrid
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Camino Midnight Blueberry 5:1 THC:CBN Soft Chews from  product image
Camino

Camino Midnight Blueberry 5:1 THC:CBN Soft Chews

99mg THC
$175.00/g | $176.41/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Indica
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Petra Pineapple Indica Mints from  product image
Petra

Petra Pineapple Indica Mints

98mg THC
$185.00/g | $188.01/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Indica
Edible: Edible
$18.50
$25.00
kynd Blue Raspberry Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Blue Raspberry Soft Chews

98mg THC
$125.00/g | $127.16/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Kynd Bedtime Blueberry 2:1 THC:CBN Soft Chews from  product image
Kynd

Kynd Bedtime Blueberry 2:1 THC:CBN Soft Chews

95mg THC
$125.00/g | $132.00/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$20.00
Cherry x Jealous Cake Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Cherry x Jealous Cake Live Resin Chews

95mg THC
$225.00/g | $237.84/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Indica
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Camino Pineapple Habanero Soft Chews from  product image
Camino

Camino Pineapple Habanero Soft Chews

93mg THC
$175.00/g | $188.38/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Sativa
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Petra Moroccan Mint Hybrid Mints from  product image
Petra

Petra Moroccan Mint Hybrid Mints

92mg THC
$185.00/g | $200.87/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Sativa
Edible: Edible
$18.50
$25.00
Raspberry x Red Velvet Runtz Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Raspberry x Red Velvet Runtz Live Resin Chews

91mg THC
$225.00/g | $246.44/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Hybrid
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Camino Wild Berry Soft Chews from  product image
Camino

Camino Wild Berry Soft Chews

90mg THC
$175.00/g | $195.31/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Indica
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Camino Sparkling Pear Soft Chews 2:6 THC:CBD from  product image
Camino

Camino Sparkling Pear Soft Chews 2:6 THC:CBD

37mg THC | 144.0%CBD
$175.00/g | $479.45/THCg
0.1 grams

Lake Mary

Hybrid
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects