Cannabis Vape Carts in Lake Mary, FL Cannabis Vape Carts in Lake Mary, FL

Shop cannabis vape carts across Lake Mary dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Vape in Lake Mary

100 available
Loading...

Showing 25 of 100 results.

Jack and Cola Vape Cartridge from  product image
Entourage

Jack and Cola Vape Cartridge

90.0% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.33/THCg
1 gram

Lake Mary

Sativa
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Dabbalicious Vape Cartridge from  product image
Entourage

Dabbalicious Vape Cartridge

89.9% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.37/THCg
1 gram

Lake Mary

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Sweet Island Skunk Vape Cartridge from  product image
Entourage

Sweet Island Skunk Vape Cartridge

89.0% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.71/THCg
1 gram

Lake Mary

Sativa
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Peppermint Cookies Vape Cartridge from  product image
Entourage

Peppermint Cookies Vape Cartridge

88.6% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.86/THCg
1 gram

Lake Mary

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Goji OG Vape Cartridge 0.5g from  product image
Entourage

Goji OG Vape Cartridge 0.5g

88.2% THC | 0.1%CBD
$30.00/g | $34.01/THCg
0.5 grams

Lake Mary

Sativa
Vape: Cartridge
$15.00
$22.50
Cereal Milk Vape Cartridge from  product image
Entourage

Cereal Milk Vape Cartridge

88.1% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.05/THCg
1 gram

Lake Mary

Indica Dominant
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Ice Cream Cookies #8 Vape Cartridge from  product image
Entourage

Ice Cream Cookies #8 Vape Cartridge

88.1% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.05/THCg
1 gram

Lake Mary

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Biscotti Vape Cartridge from  product image
Entourage

Biscotti Vape Cartridge

88.0% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.09/THCg
1 gram

Lake Mary

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Galactic Gas Vape Cartridge from  product image
Entourage

Galactic Gas Vape Cartridge

88.0% THC | 0.1%CBD
$30.00/g | $34.09/THCg
1 gram

Lake Mary

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
NYC Diesel Vape Cartridge from  product image
Entourage

NYC Diesel Vape Cartridge

88.0% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.09/THCg
1 gram

Lake Mary

Sativa
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Rainbow Belts Vape Cartridge from  product image
Entourage

Rainbow Belts Vape Cartridge

88.0% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.09/THCg
0.5 grams

Lake Mary

Indica Dominant
Vape: Cartridge
$15.00
$22.50
Grape Ape Vape Cartridge from  product image
Entourage

Grape Ape Vape Cartridge

87.7% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.21/THCg
1 gram

Lake Mary

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Peach Ringz Vape Cartridge from  product image
Dompen

Peach Ringz Vape Cartridge

87.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $39.91/THCg
1 gram

Lake Mary

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$40.00
Slurricane Vape Cartridge from  product image
Entourage

Slurricane Vape Cartridge

87.6% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.25/THCg
1 gram

Lake Mary

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Blue Dream Vape Cartridge from  product image
Dompen

Blue Dream Vape Cartridge

87.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.05/THCg
1 gram

Lake Mary

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$40.00
Pineapple Express Vape Cartridge from  product image
Entourage

Pineapple Express Vape Cartridge

87.3% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.36/THCg
1 gram

Lake Mary

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Red Rock Runtz: CDT Vape Cartridge from  product image
Kynd

Red Rock Runtz: CDT Vape Cartridge

87.3% THC | 0.1%CBD
$35.00/g | $40.09/THCg
1 gram

Lake Mary

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$42.50
Midnight Berry Vape Cartridge from  product image
Dompen

Midnight Berry Vape Cartridge

87.0% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.23/THCg
1 gram

Lake Mary

Indica
Vape: Cartridge
$35.00
$40.00
Maui Wowie Vape Cartridge from  product image
Entourage

Maui Wowie Vape Cartridge

86.9% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.52/THCg
1 gram

Lake Mary

Sativa
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Lemon Cherry Gelato Vape Cartridge from  product image
Dompen

Lemon Cherry Gelato Vape Cartridge

86.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.32/THCg
1 gram

Lake Mary

Indica
Vape: Cartridge
$35.00
$40.00
Pacific Mango Vape Cartridge from  product image
Dompen

Pacific Mango Vape Cartridge

86.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.32/THCg
1 gram

Lake Mary

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$40.00
Platinum OG Vape Cartridge from  product image
Entourage

Platinum OG Vape Cartridge

86.7% THC | 0.3%CBD
$30.00/g | $34.60/THCg
0.5 grams

Lake Mary

Indica
Vape: Cartridge
$15.00
$22.50
Ripe Watermelon All-in-One Vape from  product image
Later Days

Ripe Watermelon All-in-One Vape

86.6% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.42/THCg
1 gram

Lake Mary

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Key Lime Pie Vape Cartridge from  product image
Entourage

Key Lime Pie Vape Cartridge

86.5% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.68/THCg
1 gram

Lake Mary

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
California Citrus Vape Cartridge from  product image
Dompen

California Citrus Vape Cartridge

86.3% THC | 0.3%CBD
$35.00/g | $40.56/THCg
1 gram

Lake Mary

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$40.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects