Cannabis Concentrates in Crystal RIver, FL Cannabis Concentrates in Crystal RIver, FL

Find cannabis concentrates from Crystal RIver dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Concentrate in Crystal River

137 results
Loading...

Showing 25 of 137 results.

White Durban from  product image
RYTHM

White Durban

91.1% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.70/THCg
1 gram

Crystal RIver

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Durban Z from  product image
RYTHM

Durban Z

90.9% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.75/THCg
1 gram

Crystal RIver

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Jack Herer from  product image
RYTHM

Jack Herer

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Crystal RIver

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Sativa Distillate Syringe from  product image

Sativa Distillate Syringe

89.7% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $44.59/THCg
1 gram

Crystal RIver

Sativa
Concentrate: Distillate
$40.00
Mad Rabbid SGR from  product image
Cloud

Mad Rabbid SGR

88.7% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $45.10/THCg
1 gram

Crystal RIver

Indica
Concentrate: Sugar
$40.00
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.9% THC | 0.3%CBD
$60.75/g | $69.11/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Distillate
$60.75
Jet Fuel OG from  product image
RYTHM

Jet Fuel OG

87.8% THC
$30.00/g | $34.17/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.6% THC | 0.3%CBD
$60.75/g | $69.35/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Distillate
$60.75
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.2% THC | 0.2%CBD
$55.75/g | $63.93/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Distillate
$55.75
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

87.0% THC | 0.2%CBD
$55.75/g | $64.08/THCg
1 gram

Crystal RIver

Sativa
Concentrate: Distillate
$55.75
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

86.2% THC | 0.2%CBD
$60.75/g | $70.48/THCg
1 gram

Crystal RIver

Sativa
Concentrate: Distillate
$60.75
Pai Gow Punch RSO Syringe from  product image

Pai Gow Punch RSO Syringe

86.2% THC
$55.75/g | $64.69/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Distillate
$55.75
Wedding Kush Mints CDT Syringe from  product image

Wedding Kush Mints CDT Syringe

86.2% THC
$55.75/g | $64.70/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Distillate
$55.75
Mint Diesel CDT Klik from  product image

Mint Diesel CDT Klik

85.8% THC | 0.4%CBD
$55.75/g | $64.98/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Distillate
$55.75
Gator Breath Diamonds from  product image

Gator Breath Diamonds

85.4% THC
$65.75/g | $76.99/THCg
1 gram

Crystal RIver

Indica
Concentrate: Live Resin
$65.75
GGRTZ from  product image
Rise By Green Thumb

GGRTZ

85.4% THC
$15.00/g | $17.56/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Resin
$15.00
$30.00
DNT Trip from  product image
Rise By Green Thumb

DNT Trip

85.2% THC
$15.00/g | $17.61/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Resin
$15.00
$30.00
GMO from  product image
RYTHM

GMO

85.2% THC
$30.00/g | $35.21/THCg
1 gram

Crystal RIver

Indica
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
E85 CDT Syringe from  product image

E85 CDT Syringe

84.8% THC | 0.2%CBD
$60.75/g | $71.64/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Distillate
$60.75
Dosi - Dos Shatter from  product image
Sweet Supply

Dosi - Dos Shatter

84.1% THC
$40.75/g | $48.46/THCg
1 gram

Crystal RIver

Indica
Concentrate: Shatter
$40.75
CRMSCL SUNSET from  product image
RYTHM

CRMSCL SUNSET

84.0% THC
$20.00/g | $23.81/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
MYSTC MNT from  product image
RYTHM

MYSTC MNT

83.9% THC
$20.00/g | $23.84/THCg
1 gram

Crystal RIver

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Jet Fuel OG [2g] from  product image
RYTHM

Jet Fuel OG [2g]

83.5% THC
$18.75/g | $22.46/THCg
2.0 grams

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$37.50
$75.00
Guava Casquitos Dablicator from  product image

Guava Casquitos Dablicator

83.3% THC | 0.2%CBD
$65.75/g | $78.93/THCg
1 gram

Crystal RIver

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$65.75
Cranberry Z [2g] from  product image
RYTHM

Cranberry Z [2g]

83.2% THC
$15.00/g | $18.03/THCg
2.0 grams

Crystal RIver

Indica
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·