Oral Cannabis Products in Crystal RIver, FL Oral Cannabis Products in Crystal RIver, FL

Find oral cannabis products from Crystal RIver dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Oral in Crystal River

18 results
Loading...

Showing 18 of 18 results.

Drops Tincture Low-THC from  product image
Le Remedie

Drops Tincture Low-THC

mg THC | 1000.0%CBD
$100.00/g | $0.00/THCg
1 gram

Crystal RIver

Oral: Tincture
$100.00
Rescue [15ml] (800mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

Rescue [15ml] (800mg THC)

mg THC
$93.75/g | $0.00/THCg
0.8 grams

Crystal RIver

Hybrid
Oral: Tincture
$75.00
RSO Fast Acting Capsules from  product image

RSO Fast Acting Capsules

779mg THC | 21.9%CBD
$1614.80/g | $207.38/THCg
0.0 grams

Crystal RIver

Oral: Capsule
$40.37
Guava Cooler RSO Tincture from  product image

Guava Cooler RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $8.74/THCg
0.6 grams

Crystal RIver

Sativa
Oral: Tincture
$32.87
GMO S1 RSO Tincture from  product image

GMO S1 RSO Tincture

621mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $8.82/THCg
0.6 grams

Crystal RIver

Indica
Oral: Tincture
$32.87
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

609mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.00/THCg
0.6 grams

Crystal RIver

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
GMO Jungle Cake RSO Tincture from  product image

GMO Jungle Cake RSO Tincture

609mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.00/THCg
0.6 grams

Crystal RIver

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
Pink Certz RSO Tincture from  product image

Pink Certz RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.22/THCg
0.6 grams

Crystal RIver

Hybrid
Oral: Tincture
$32.87
Super Lemon G RSO Tincture from  product image

Super Lemon G RSO Tincture

588mg THC | 25.0%CBD
$54.78/g | $9.32/THCg
0.6 grams

Crystal RIver

Sativa
Oral: Tincture
$32.87
1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules from  product image

1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules

308mg THC | 318.8%CBD
$3537.00/g | $1149.35/THCg
0.0 grams

Crystal RIver

Oral: Capsule
$35.37
THC Fast Acting Capsules from  product image

THC Fast Acting Capsules

305mg THC
$2037.00/g | $668.04/THCg
0.0 grams

Crystal RIver

Oral: Capsule
$20.37
THC Tincture from  product image

THC Tincture

304mg THC
$67.90/g | $22.31/THCg
0.3 grams

Crystal RIver

Hybrid
Oral: Tincture
$20.37
1:1 CBD:THC Tincture from  product image

1:1 CBD:THC Tincture

143mg THC | 157.2%CBD
$135.80/g | $95.03/THCg
0.2 grams

Crystal RIver

Hybrid
Oral: Tincture
$20.37
1:1 Restore [15ml] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

1:1 Restore [15ml] (100mg CBD/100mg THC)

100mg THC
$200.00/g | $200.00/THCg
0.1 grams

Crystal RIver

Oral: Tincture
$20.00
Fast Acting Tablets THC 10ct from  product image
Le Remedie

Fast Acting Tablets THC 10ct

100mg THC
$0.10/g | $0.10/THCg
100.0 grams

Crystal RIver

Oral: Tablet
$10.00
$15.00
Rescue [15ml] (100mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

Rescue [15ml] (100mg THC)

100mg THC
$400.00/g | $400.00/THCg
0.1 grams

Crystal RIver

Hybrid
Oral: Tincture
$40.00
1:1 Doze [15ml] (50mg CBN/50mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

1:1 Doze [15ml] (50mg CBN/50mg THC)

50mg THC
$2.67/g | $5.33/THCg
15.0 grams

Crystal RIver

Oral: Tincture
$40.00
20:1 Unwind [15ml] (475mg CBD/25mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

20:1 Unwind [15ml] (475mg CBD/25mg THC)

25mg THC
$1333.33/g | $5333.33/THCg
0.0 grams

Crystal RIver

Oral: Tincture
$40.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·