Cannabis Flower in Coconut Creek, FL Cannabis Flower in Coconut Creek, FL

Shop cannabis flower across all Coconut Creek dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Coconut Creek

90 available
Loading...

Showing 25 of 90 results.

Gold Cuts LMN Drop Top from  product image
Claybourne Co. (Fl)

Gold Cuts LMN Drop Top

28.4% THC | 0.1%CBD
$17.14/g | $60.36/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Chrome Fuel from  product image

Chrome Fuel

28.0% THC | 0.1%CBD
$6.43/g | $22.96/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: Whole
$22.50
El Chivo from  product image
Cloud

El Chivo

27.9% THC
$8.57/g | $30.72/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
Neon TNGE from  product image

Neon TNGE

27.1% THC | 0.1%CBD
$6.43/g | $23.72/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Sativa
Flower: Whole
$22.50
Premium Small Buds Sativa from  product image
Claybourne Co. (Fl)

Premium Small Buds Sativa

26.4% THC | 0.1%CBD
$7.86/g | $29.76/THCg
1/2 oz.

Coconut Creek

Sativa
Flower: Whole
$110.00
Mad Rabbid Preroll from  product image

Mad Rabbid Preroll

26.4% THC | 0.1%CBD
$12.00/g | $45.46/THCg
0.5 grams

Coconut Creek

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
PRPL MLK Preroll from  product image

PRPL MLK Preroll

26.2% THC | 0.1%CBD
$12.00/g | $45.80/THCg
0.5 grams

Coconut Creek

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
GLTR Bomb Preroll 14-pack from  product image

GLTR Bomb Preroll 14-pack

26.1% THC | 0.1%CBD
$6.43/g | $24.63/THCg
1/4 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: PreRoll
$45.00
Fire N Ice #2 Preroll from  product image

Fire N Ice #2 Preroll

25.4% THC | 0.1%CBD
$12.00/g | $47.24/THCg
0.5 grams

Coconut Creek

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.00
Aqua Sun Sage Pre-Ground from  product image
Old Pal

Aqua Sun Sage Pre-Ground

24.8% THC | 0.1%CBD
$2.14/g | $8.64/THCg
1/2 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: Ground
$30.00
$50.00
PRPL MLK from  product image
Everyday

PRPL MLK

24.8% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $15.55/THCg
1/4 oz.

Coconut Creek

Sativa
Flower: Whole
$27.00
$60.00
Coco-Nutty #2 from  product image

Coco-Nutty #2

24.7% THC | 0.1%CBD
$3.00/g | $12.15/THCg
1/4 oz.

Coconut Creek

Indica
Flower: Whole
$21.00
$35.00
Carbon Cloud from  product image
Circles

Carbon Cloud

24.6% THC | 0.1%CBD
$2.25/g | $9.14/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Indica
Flower: Whole
$7.87
$17.50
LMN PSTRYS from  product image

LMN PSTRYS

24.5% THC | 0.1%CBD
$3.00/g | $12.25/THCg
1/4 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: Whole
$21.00
$35.00
Premium Small Buds Sativa from  product image
Claybourne Co. (Fl)

Premium Small Buds Sativa

24.4% THC | 0.1%CBD
$7.86/g | $32.20/THCg
1/2 oz.

Coconut Creek

Sativa
Flower: Whole
$110.00
Fire N Ice #2 Preroll 7-pack from  product image

Fire N Ice #2 Preroll 7-pack

23.6% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $30.27/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
CHRY Runtz from  product image
Cloud

CHRY Runtz

23.5% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $16.41/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: Whole
$13.50
$30.00
Fire N Ice Preroll from  product image

Fire N Ice Preroll

23.4% THC | 0.1%CBD
$12.00/g | $51.28/THCg
0.5 grams

Coconut Creek

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.00
Fire N Ice from  product image

Fire N Ice

23.3% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.41/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Fire N Ice #2 from  product image

Fire N Ice #2

23.3% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.41/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
ORNG PNCH Pre-Ground from  product image

ORNG PNCH Pre-Ground

23.3% THC | 0.1%CBD
$2.50/g | $10.73/THCg
1/2 oz.

Coconut Creek

Indica
Flower: Ground
$35.00
Beaver CKS #2 from  product image
Everyday

Beaver CKS #2

23.0% THC
$4.50/g | $19.57/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Sativa
Flower: Whole
$15.75
$35.00
FRSTD FRT PNCH Preroll 7-pack from  product image

FRSTD FRT PNCH Preroll 7-pack

23.0% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $31.06/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
Chili Chill Preroll 5-pack from  product image
Circles

Chili Chill Preroll 5-pack

22.9% THC | 0.1%CBD
$7.20/g | $31.44/THCg
2.5 grams

Coconut Creek

Hybrid
Flower: PreRoll
$18.00
LGHING Gas from  product image

LGHING Gas

22.8% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.68/THCg
1/8 oz.

Coconut Creek

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes