Cannabis Vape Carts in Coconut Creek, FL Cannabis Vape Carts in Coconut Creek, FL

Shop cannabis vape carts across Coconut Creek dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Vape in Coconut Creek

35 available
Loading...

Showing 25 of 35 results.

JLY RNCHER Cartridge from  product image
Magnus

JLY RNCHER Cartridge

91.6% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $19.65/THCg
1 gram

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Ghost TRN Haze Cartridge from  product image
Magnus

Ghost TRN Haze Cartridge

90.8% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $19.82/THCg
1 gram

Coconut Creek

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
BLBRY Kush Cartridge from  product image
Magnus

BLBRY Kush Cartridge

89.7% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.07/THCg
1 gram

Coconut Creek

Indica
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
OPP x SMRTS Cartridge from  product image
Magnus

OPP x SMRTS Cartridge

89.7% THC | 0.2%CBD
$24.00/g | $26.76/THCg
0.5 grams

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
SKYWLK OG Cartridge from  product image
Magnus

SKYWLK OG Cartridge

89.5% THC | 0.3%CBD
$18.00/g | $20.11/THCg
1 gram

Coconut Creek

Indica
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
CTRS Breeze Cartridge from  product image
Fuel

CTRS Breeze Cartridge

89.2% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.18/THCg
0.5 grams

Coconut Creek

Sativa
Vape: Cartridge
$9.00
$15.00
PPYA Cartridge from  product image
Magnus

PPYA Cartridge

88.9% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.25/THCg
1 gram

Coconut Creek

Sativa Dominant
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
24K Gold Cartridge from  product image
Old Pal

24K Gold Cartridge

88.5% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.34/THCg
1 gram

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
South Beach SORB Cartridge from  product image
Fuel

South Beach SORB Cartridge

88.3% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.39/THCg
0.5 grams

Coconut Creek

Sativa
Vape: Cartridge
$9.00
$15.00
KWI Kush AIO from  product image
Tempo

KWI Kush AIO

87.6% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $39.95/THCg
1 gram

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
Super SR Diesel Cartridge from  product image
Old Pal

Super SR Diesel Cartridge

87.6% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.55/THCg
1 gram

Coconut Creek

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
OPP x SMRTS Cartridge from  product image
Magnus

OPP x SMRTS Cartridge

87.5% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.57/THCg
1 gram

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Mimosa Cartridge from  product image
Old Pal

Mimosa Cartridge

87.4% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.60/THCg
1 gram

Coconut Creek

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
ORNG Tsunami Cartridge from  product image
Old Pal

ORNG Tsunami Cartridge

87.0% THC | 0.3%CBD
$18.00/g | $20.69/THCg
1 gram

Coconut Creek

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
CTRS Breeze Cartridge from  product image
Fuel

CTRS Breeze Cartridge

86.0% THC | 0.2%CBD
$15.00/g | $17.44/THCg
1 gram

Coconut Creek

Sativa
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
MLN Breeze AIO from  product image
Circles

MLN Breeze AIO

85.9% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.92/THCg
1 gram

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Disposable
$30.00
Hot GRL SMR AIO from  product image
Turn

Hot GRL SMR AIO

85.7% THC | 0.3%CBD
$29.25/g | $34.13/THCg
1 gram

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Disposable
$29.25
$45.00
Everglades Spice Cartridge from  product image
Fuel

Everglades Spice Cartridge

85.0% THC | 0.2%CBD
$15.00/g | $17.65/THCg
1 gram

Coconut Creek

Sativa
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
KLME Kush Cartridge from  product image
Fuel

KLME Kush Cartridge

84.9% THC | 0.2%CBD
$15.00/g | $17.67/THCg
1 gram

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
Irish CRM Cartridge from  product image
Fuel

Irish CRM Cartridge

84.9% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $21.20/THCg
0.5 grams

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Cartridge
$9.00
$15.00
Everglades Spice Cartridge from  product image
Fuel

Everglades Spice Cartridge

84.7% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $21.25/THCg
0.5 grams

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Cartridge
$9.00
$15.00
YZU Jack AIO from  product image
Tempo

YZU Jack AIO

84.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $41.32/THCg
1 gram

Coconut Creek

Sativa
Vape: Disposable
$35.00
STWB DQIRI Cartridge from  product image
Fuel

STWB DQIRI Cartridge

84.4% THC | 0.3%CBD
$15.00/g | $17.77/THCg
1 gram

Coconut Creek

Hybrid
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
LMN CHRY GLTO Cartridge from  product image
Magnus

LMN CHRY GLTO Cartridge

84.4% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $21.33/THCg
1 gram

Coconut Creek

Indica
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
MGC MLN AIO from  product image
Turn

MGC MLN AIO

84.4% THC | 0.2%CBD
$29.25/g | $34.66/THCg
1 gram

Coconut Creek

Sativa
Vape: Disposable
$29.25
$45.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes