Cannabis Edibles in Dania Beach, FL Cannabis Edibles in Dania Beach, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Dania Beach. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Dania Beach dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Edible in Dania Beach

19 available
Loading...

Showing 19 of 19 results.

Petra Pineapple Indica Mints from  product image
Petra

Petra Pineapple Indica Mints

108mg THC
$185.00/g | $171.30/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Indica
Edible: Edible
$18.50
$25.00
kynd Sour Watermelon Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Sour Watermelon Soft Chews

108mg THC
$125.00/g | $115.74/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Petra Tart Cherry Sativa Mints from  product image
Petra

Petra Tart Cherry Sativa Mints

107mg THC
$185.00/g | $172.90/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Sativa
Edible: Edible
$18.50
$25.00
Chocolate Chip Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Chocolate Chip Cookies (10ct)

106mg THC
$200.00/g | $188.68/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Baked
$20.00
kynd Florida Orange 1:1 THC:CBD Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Florida Orange 1:1 THC:CBD Soft Chews

105mg THC | 108.0%CBD
$125.00/g | $119.05/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
kynd Tropical Pineapple Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Tropical Pineapple Soft Chews

105mg THC
$125.00/g | $119.05/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Camino Midnight Blueberry 5:1 THC:CBN Soft Chews from  product image
Camino

Camino Midnight Blueberry 5:1 THC:CBN Soft Chews

103mg THC
$175.00/g | $169.90/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Indica
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
kynd Black Cherry 1:1 THC:CBD Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Black Cherry 1:1 THC:CBD Soft Chews

100mg THC | 128.0%CBD
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
kynd Sour Strawberry Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Sour Strawberry Soft Chews

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Key Lime x Kingdom Chem Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Key Lime x Kingdom Chem Live Resin Chews

100mg THC
$225.00/g | $225.45/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Double Chocolate Chip Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Double Chocolate Chip Cookies (10ct)

100mg THC
$200.00/g | $200.60/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Baked
$20.00
Camino Yuzu Lemon Soft Chews from  product image
Camino

Camino Yuzu Lemon Soft Chews

97mg THC | 109.0%CBD
$175.00/g | $180.60/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Cinnamon Sugar Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Cinnamon Sugar Cookies (10ct)

96mg THC
$200.00/g | $208.12/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Baked
$20.00
kynd Blue Raspberry Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Blue Raspberry Soft Chews

93mg THC
$125.00/g | $134.41/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Petra Moroccan Mint Hybrid Mints from  product image
Petra

Petra Moroccan Mint Hybrid Mints

92mg THC
$185.00/g | $200.87/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Sativa
Edible: Edible
$18.50
$25.00
Raspberry x Red Velvet Runtz Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Raspberry x Red Velvet Runtz Live Resin Chews

91mg THC
$225.00/g | $246.44/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Cherry x Jealous Cake Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Cherry x Jealous Cake Live Resin Chews

90mg THC
$225.00/g | $250.28/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Indica
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Pineapple x London Pound Cake Live Resin Chews from  product image
Lost Farm

Pineapple x London Pound Cake Live Resin Chews

87mg THC
$225.00/g | $257.73/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$22.50
$30.00
Camino Sparkling Pear Soft Chews 2:6 THC:CBD from  product image
Camino

Camino Sparkling Pear Soft Chews 2:6 THC:CBD

37mg THC | 144.0%CBD
$175.00/g | $479.45/THCg
0.1 grams

Dania Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects