Cannabis Flower in Dania Beach, FL Cannabis Flower in Dania Beach, FL

Shop cannabis flower across all Dania Beach dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Dania Beach

179 available
Loading...

Showing 25 of 179 results.

Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.8%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Chrome Berry - Single PreRoll 1G from  product image
Binske

Chrome Berry - Single PreRoll 1G

32.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $46.88/THCg
1 gram

Dania Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Indica
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Indica
Flower: Whole
$40.00
$58.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.8%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Indica
Flower: Whole
$58.00
Cherry Cap Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Single Pre-Roll

31.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $41.94/THCg
1 gram

Dania Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Black Tuna Flower from  product image
Black Tuna

Black Tuna Flower

31.0% THC | 2.4%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Strawberry Tartz Flower from  product image
Connected Cannabis

Strawberry Tartz Flower

31.0% THC | 2.9%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Indica
Flower: Whole
$60.00
Cheesequake Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Cheesequake Single Pre-Roll

30.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $43.33/THCg
1 gram

Dania Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Double OG Chem - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 1.7%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.3%Terps
$5.71/g | $19.05/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Sativa
Flower: Whole
$20.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

30.0% THC | 2.6%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Freedom Flowers - Whole Flower 3.5G from  product image
Sunshine Cannabis

Freedom Flowers - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$48.00
Hippie Crasher Minis from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher Minis

30.0% THC | 1.9%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Indica
Flower: Smalls
$30.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Dania Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

30.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $50.00/THCg
1 gram

Dania Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes