Cannabis Concentrates in Dunnellon, FL Cannabis Concentrates in Dunnellon, FL

Find cannabis concentrates from Dunnellon dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Concentrate in Dunnellon

61 results
Loading...

Showing 25 of 61 results.

TNG from  product image
RYTHM

TNG

92.7% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.27/THCg
1 gram

Dunnellon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
White Durban from  product image
RYTHM

White Durban

91.1% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.70/THCg
1 gram

Dunnellon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Durban Z from  product image
RYTHM

Durban Z

90.9% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.75/THCg
1 gram

Dunnellon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Jack Herer from  product image
RYTHM

Jack Herer

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Dunnellon

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Soul Mate from  product image
RYTHM

Soul Mate

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Jet Fuel OG from  product image
RYTHM

Jet Fuel OG

87.8% THC
$30.00/g | $34.17/THCg
1 gram

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
DNT Trip from  product image
Rise By Green Thumb

DNT Trip

85.2% THC
$15.00/g | $17.61/THCg
1 gram

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Resin
$15.00
$30.00
RDNCK MNTZ [2g] from  product image
RYTHM

RDNCK MNTZ [2g]

84.8% THC
$15.00/g | $17.69/THCg
2.0 grams

Dunnellon

Indica
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
Confidential CHRRIES from  product image
Rise By Green Thumb

Confidential CHRRIES

84.2% THC
$15.00/g | $17.82/THCg
1 gram

Dunnellon

Indica
Concentrate: Resin
$15.00
$30.00
CRMSCL SUNSET from  product image
RYTHM

CRMSCL SUNSET

84.0% THC
$20.00/g | $23.81/THCg
1 gram

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Jet Fuel OG [2g] from  product image
Rise By Green Thumb

Jet Fuel OG [2g]

83.9% THC
$12.50/g | $14.90/THCg
2.0 grams

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Concentrate
$25.00
$50.00
MYSTC MNT from  product image
RYTHM

MYSTC MNT

83.9% THC
$20.00/g | $23.84/THCg
1 gram

Dunnellon

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Jet Fuel OG [2g] from  product image
RYTHM

Jet Fuel OG [2g]

83.5% THC
$18.75/g | $22.46/THCg
2.0 grams

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$37.50
$75.00
Durban Z x RGNA GRGE from  product image
RYTHM

Durban Z x RGNA GRGE

82.2% THC
$20.00/g | $24.33/THCg
1 gram

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
GRLC DRIP from  product image
RYTHM

GRLC DRIP

82.2% THC
$20.00/g | $24.33/THCg
1 gram

Dunnellon

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Sweet Z from  product image
RYTHM

Sweet Z

82.1% THC
$20.00/g | $24.36/THCg
1 gram

Dunnellon

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
THaze from  product image
RYTHM

THaze

82.0% THC
$20.00/g | $24.39/THCg
1 gram

Dunnellon

Sativa
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
BBA FETT from  product image
RYTHM

BBA FETT

81.8% THC
$20.00/g | $24.45/THCg
1 gram

Dunnellon

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Donut Trip [2g] from  product image
RYTHM

Donut Trip [2g]

81.7% THC
$18.75/g | $22.95/THCg
2.0 grams

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$37.50
$75.00
PNAPPL DNT [2g] from  product image
RYTHM

PNAPPL DNT [2g]

81.4% THC
$15.00/g | $18.43/THCg
2.0 grams

Dunnellon

Sativa
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
CRMSCL SUNSET from  product image
RYTHM

CRMSCL SUNSET

81.2% THC
$15.00/g | $18.47/THCg
2.0 grams

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
VELVET GLOVE [2g] from  product image
RYTHM

VELVET GLOVE [2g]

81.2% THC
$18.75/g | $23.09/THCg
2.0 grams

Dunnellon

Indica
Concentrate: Live Rosin
$37.50
$75.00
Afternoon Delight #4 from  product image
RYTHM

Afternoon Delight #4

81.1% THC
$20.00/g | $24.66/THCg
1 gram

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Fantasy MLNZ x GGRTZ from  product image
RYTHM

Fantasy MLNZ x GGRTZ

81.1% THC
$30.00/g | $36.99/THCg
1 gram

Dunnellon

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
GMO [4g] from  product image
RYTHM

GMO [4g]

81.0% THC
$140.00/g | $172.84/THCg
0.5 grams

Dunnellon

Indica
Concentrate: Live Rosin
$70.00
$140.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·