Cannabis Edibles in Dunnellon, FL Cannabis Edibles in Dunnellon, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Dunnellon. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Dunnellon dispensaries.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Edible in Dunnellon

18 results
Loading...

Showing 18 of 18 results.

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Edible: Gummy
$18.00
1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Edible: Gummy
$18.00
Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
&Shine

Sour Tangerine [10pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Edible: Gummy
$15.00
5:1 Sweet Dreams Raspberry Plum [20pk] (100mg THC/20mg CBN) from  product image
Beboe

5:1 Sweet Dreams Raspberry Plum [20pk] (100mg THC/20mg CBN)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Edible: Gummy
$18.00
Blackberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blackberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Blueberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blueberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fruit Punch [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fruit Punch [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Inspired Blood Orange [20pk] (100mg) from  product image
Beboe

Inspired Blood Orange [20pk] (100mg)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Edible: Gummy
$18.00
Kiwi Strawberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Kiwi Strawberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Indica
Edible: Gummy
$15.00
Mint Chocolatey [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Mint Chocolatey [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Hybrid
Edible: Chocolate
$15.00
Peach [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Peach [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Sour Apple [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Sour Apple [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Tropical [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Tropical [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Sativa
Edible: Gummy
$15.00
Watermelon [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Watermelon [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Indica
Edible: Gummy
$15.00
5:1 Dark Chocolatey [10pk] (100mg THC/20mg CBN) from  product image
&Shine

5:1 Dark Chocolatey [10pk] (100mg THC/20mg CBN)

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Edible: Chocolate
$15.00
Strawberry [10pk] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
&Shine

Strawberry [10pk] (100mg CBD/100mg THC)

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Dunnellon

Edible: Gummy
$15.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·