Cannabis Flower in Destin, FL Cannabis Flower in Destin, FL

Shop cannabis flower across all Destin dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Destin

263 results
Loading...

Showing 25 of 263 results.

TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

33.5% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $147.76/THCg
0.4 grams

Destin

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

33.3% THC | 0.0%CBD
$10.00/g | $30.03/THCg
1 gram

Destin

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
GMA Smalls from  product image
Alien Labs

GMA Smalls

33.0% THC | 2.7%Terps
$7.86/g | $23.81/THCg
1/2 oz.

Destin

Sativa
Flower: Smalls
$110.00
Lemon Fresh from  product image
Reef

Lemon Fresh

33.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $27.27/THCg
1 gram

Destin

Sativa
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.8%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Destin

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Cap Junky from  product image
Grassroots

Cap Junky

32.9% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $30.40/THCg
1 gram

Destin

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Cap Junky from  product image
Grassroots

Cap Junky

32.2% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $153.73/THCg
0.4 grams

Destin

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Destin

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Destin

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

32.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Destin

Indica
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Destin

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Purple Prototype Flower from  product image
Cultivar

Purple Prototype Flower

32.0% THC | 1.6%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Destin

Indica
Flower: Whole
$50.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Destin

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Watermelon Cakez from  product image
Reef

Watermelon Cakez

32.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Destin

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Destin

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

31.4% THC | 0.1%CBD
$6.57/g | $20.93/THCg
1/8 oz.

Destin

Indica
Flower: Smalls
$23.00
$40.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Destin

Indica
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Jayna's Sunshine from  product image
Find.

Jayna's Sunshine

31.4% THC | 0.1%CBD
$4.71/g | $15.01/THCg
1/4 oz.

Destin

Hybrid
Flower: Ground
$33.00
$55.00
Grassroots

Mad Rabbid #5

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Destin

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Grassroots

Nutcrackerz #8

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Destin

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.66/THCg
1 gram

Destin

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Reef

Watermelon Cakez

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Destin

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00

Diesel Bite

31.3% THC | 0.1%CBD
$15.00/g | $47.92/THCg
0.4 grams

Destin

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
$12.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.3% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $22.82/THCg
1/8 oz.

Destin

Indica
Flower: Smalls
$25.00
$50.00
Jayna's Sunshine from  product image
Grassroots

Jayna's Sunshine

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Destin

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·