Oral Cannabis Products in Destin, FL Oral Cannabis Products in Destin, FL

Find oral cannabis products from Destin dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Oral in Destin

18 results
Loading...

Showing 18 of 18 results.

Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Destin

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Destin

Indica
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Destin

Hybrid
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Destin

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Destin

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Destin

Hybrid
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Destin

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Triple Stack from  product image
Grassroots

Triple Stack

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Destin

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
CBD Natural from  product image

CBD Natural

600mg THC
$0.07/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Destin

Hybrid
Oral: Tincture
$42.00
$70.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Destin

Sativa
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Destin

Indica
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Destin

Hybrid
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Triple Stack from  product image
Grassroots

Triple Stack

300mg THC
$3.30/g | $1.10/THCg
10.0 grams

Destin

Indica
Oral: Capsule
$33.00
$55.00
Hint of Sweet from  product image
Select

Hint of Sweet

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Destin

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
Lemon Lime from  product image
Select

Lemon Lime

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Destin

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
Peach Tea from  product image
Select

Peach Tea

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Destin

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
Strawberry Lemonade from  product image
Select

Strawberry Lemonade

150mg THC
$0.14/g | $0.09/THCg
150.0 grams

Destin

Hybrid
Oral: Tincture
$21.00
$35.00
CBD Natural from  product image

CBD Natural

30mg THC | 600.0%CBD
$0.09/g | $0.30/THCg
600.0 grams

Destin

Hybrid
Oral: Tincture
$54.00
$90.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·