Cannabis Flower in Lake Wales, FL Cannabis Flower in Lake Wales, FL

Shop cannabis flower across all Lake Wales dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Lake Wales

64 results
Loading...

Showing 25 of 64 results.

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.1%Terps
$10.00/g | $29.41/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$11.43/g | $34.63/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$12.86/g | $40.18/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Hybrid
Flower: Whole
$45.00
$50.00
Bad Apple - Whole Flower 3.5G from  product image
Connected Cannabis

Bad Apple - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.7%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Cherry Cap Minis from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Minis

31.0% THC | 2.5%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Sativa
Flower: Smalls
$30.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Double OG Chem - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 1.7%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.3%Terps
$7.14/g | $23.81/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Sativa
Flower: Whole
$25.00
$45.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

30.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $50.00/THCg
1 gram

Lake Wales

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Red Eye Flower from  product image
Seed Junky

Red Eye Flower

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Wedding Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Wedding Mints - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

29.0% THC | 2.6%Terps
$16.57/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Indica
Flower: Whole
$58.00
Diesel Budda Flower from  product image
Modern Flower

Diesel Budda Flower

29.0% THC | 2.7%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Diesel Budda Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Diesel Budda Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.5%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Lake Wales

Indica
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Fruit Gushers  Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Fruit Gushers Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.0%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

Lake Wales

Indica
Flower: PreRoll
$35.00
Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G from  product image
Binske

Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Lake Wales

Indica
Flower: Whole
$35.00
$48.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·