Cannabis Vape Carts in Lake Wales, FL Cannabis Vape Carts in Lake Wales, FL

Shop cannabis vape carts across Lake Wales dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Vape in Lake Wales

40 results
Loading...

Showing 25 of 40 results.

Sunshine Haze Vape Cart from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Haze Vape Cart

86.0% THC | 5.8%Terps
$35.00/g | $40.70/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Sativa
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Blue Beach Haze CDT Vape Cart from  product image
Modern Flower

Blue Beach Haze CDT Vape Cart

84.0% THC | 2.9%Terps
$60.00/g | $71.43/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Sativa
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Gainesville Green Vape Cart from  product image
Sunshine Cannabis

Gainesville Green Vape Cart

84.0% THC | 4.8%Terps
$35.00/g | $41.67/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Hybrid
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Grape Gasoline CDT Cart from  product image
Modern Flower

Grape Gasoline CDT Cart

84.0% THC | 2.7%Terps
$60.00/g | $71.43/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Papaya Cake TruPod from  product image

Papaya Cake TruPod

84.0% THC | 3.8%Terps
$50.00/g | $59.52/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Indica
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Pineapple Upside Down Cake TruPod from  product image

Pineapple Upside Down Cake TruPod

84.0% THC | 3.9%Terps
$50.00/g | $59.52/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Hybrid
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Gainesville Green TruPod from  product image
Sunshine Cannabis

Gainesville Green TruPod

83.0% THC | 4.8%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Lake Wales

Hybrid
Vape: Pod
$35.00
$80.00
Garlic Cookies CDT Vape Cart from  product image
Modern Flower

Garlic Cookies CDT Vape Cart

83.0% THC | 1.9%Terps
$60.00/g | $72.29/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Grape Dreams Vape Cart from  product image
Co2Lors

Grape Dreams Vape Cart

83.0% THC | 3.5%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Lake Wales

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Miami Vice - CDT TruPod 1G from  product image

Miami Vice - CDT TruPod 1G

83.0% THC | 3.2%Terps
$40.00/g | $48.19/THCg
1 gram

Lake Wales

Sativa
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Pineapple Express Clutch All In One from  product image
Roll One

Pineapple Express Clutch All In One

83.0% THC | 3.5%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Lake Wales

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
$45.00
Strawberries and Cream - TruPod .5G from  product image

Strawberries and Cream - TruPod .5G

83.0% THC | 3.5%Terps
$50.00/g | $60.24/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Sativa
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Sunshine Starfruit - CDT TruPod 1G from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Starfruit - CDT TruPod 1G

83.0% THC | 4.7%Terps
$40.00/g | $48.19/THCg
1 gram

Lake Wales

Sativa
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Twisted Citrus - TruPod 1G from  product image

Twisted Citrus - TruPod 1G

83.0% THC | 2.6%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Lake Wales

Sativa
Vape: Pod
$35.00
$80.00
Ultra Sour Vape Cart from  product image

Ultra Sour Vape Cart

83.0% THC | 3.0%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Sativa
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
9LB Hammer - CDT TruPod 1G from  product image

9LB Hammer - CDT TruPod 1G

82.0% THC | 4.2%Terps
$35.00/g | $42.68/THCg
1 gram

Lake Wales

Indica
Vape: Pod
$35.00
$80.00
Blueberry Cobbler Prism All In One from  product image
Co2Lors

Blueberry Cobbler Prism All In One

82.0% THC | 2.8%Terps
$30.00/g | $36.59/THCg
1 gram

Lake Wales

Indica
Vape: Disposable
$30.00
$45.00
Blue Dream TruPod from  product image

Blue Dream TruPod

82.0% THC | 4.2%Terps
$35.00/g | $42.68/THCg
1 gram

Lake Wales

Sativa
Vape: Pod
$35.00
$80.00
Cake Face - CDT TruPod 1G from  product image

Cake Face - CDT TruPod 1G

82.0% THC | 2.7%Terps
$40.00/g | $48.78/THCg
1 gram

Lake Wales

Hybrid
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Chemdog Vape Cart from  product image

Chemdog Vape Cart

82.0% THC | 3.8%Terps
$35.00/g | $42.68/THCg
0.5 grams

Lake Wales

Hybrid
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Cherry Tart - Vape Cart 1G from  product image
Co2Lors

Cherry Tart - Vape Cart 1G

82.0% THC | 3.0%Terps
$30.00/g | $36.59/THCg
1 gram

Lake Wales

Indica
Vape: Disposable
$30.00
$45.00
Cold Creek Kush Vape Cart from  product image
Roll One

Cold Creek Kush Vape Cart

82.0% THC | 3.7%Terps
$35.00/g | $42.68/THCg
1 gram

Lake Wales

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
First Class Funk CDT TruPod from  product image

First Class Funk CDT TruPod

82.0% THC | 3.9%Terps
$40.00/g | $48.78/THCg
1 gram

Lake Wales

Indica
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Golden Pineapple CDT TruPod from  product image

Golden Pineapple CDT TruPod

82.0% THC | 4.3%Terps
$40.00/g | $48.78/THCg
1 gram

Lake Wales

Sativa
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Koko Puffs - CDT TruPod 1G from  product image

Koko Puffs - CDT TruPod 1G

82.0% THC | 1.9%Terps
$40.00/g | $48.78/THCg
1 gram

Lake Wales

Indica
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·