Cannabis Edibles in Madison, FL Cannabis Edibles in Madison, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Madison. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Madison dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Edible in Madison

40 available
Loading...

Showing 25 of 40 results.

BLBRY LMND Chews from  product image
Plus (Fl)

BLBRY LMND Chews

100mg THC
$0.13/g | $0.13/THCg
100.0 grams

Madison

Hybrid
Edible: Gummy
$12.50
$35.00
Clementine Chews from  product image
Plus (Fl)

Clementine Chews

100mg THC
$0.13/g | $0.13/THCg
100.0 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$35.00
CloudBRY Indica Fast-Acting Chews from  product image

CloudBRY Indica Fast-Acting Chews

100mg THC
$0.10/g | $0.10/THCg
100.0 grams

Madison

Indica
Edible: Gummy
$10.00
$30.00
Dark CHOC Bar from  product image

Dark CHOC Bar

100mg THC
$0.25/g | $0.25/THCg
100.0 grams

Madison

Edible: Chocolate
$25.00
DRGN FRT Sativa Chews from  product image

DRGN FRT Sativa Chews

100mg THC
$0.10/g | $0.10/THCg
100.0 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Key LME Hybrid Fast-Acting Chews from  product image

Key LME Hybrid Fast-Acting Chews

100mg THC
$0.10/g | $0.10/THCg
100.0 grams

Madison

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
$30.00
MQI ACI BRY Fast-Acting Chews from  product image

MQI ACI BRY Fast-Acting Chews

100mg THC
$0.10/g | $0.10/THCg
100.0 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$10.00
$30.00
Midnight CHRY Indica Fast-Acting Chews from  product image

Midnight CHRY Indica Fast-Acting Chews

100mg THC
$0.10/g | $0.10/THCg
100.0 grams

Madison

Indica
Edible: Gummy
$10.00
$30.00
MLK CHOC Bar from  product image

MLK CHOC Bar

100mg THC
$0.25/g | $0.25/THCg
100.0 grams

Madison

Edible: Chocolate
$25.00
ORNG Sunburst Sativa Fast-Acting Chews from  product image

ORNG Sunburst Sativa Fast-Acting Chews

100mg THC
$0.10/g | $0.10/THCg
100.0 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$10.00
$30.00
RSPB Bliss Indica Chews from  product image

RSPB Bliss Indica Chews

100mg THC
$0.10/g | $0.10/THCg
100.0 grams

Madison

Indica
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
GRN APPL Sativa Chews from  product image

GRN APPL Sativa Chews

100mg THC
$0.10/g | $0.10/THCg
100.0 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$10.00
$25.00
Catri - Live Rosin Chews - Huckleb. from  product image
Catri

Catri - Live Rosin Chews - Huckleb.

100mg THC
$130.00/g | $130.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$13.00
$32.00
Catri - Live Rosin Chews - Huckleb. from  product image
Catri

Catri - Live Rosin Chews - Huckleb.

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$15.00
$36.00
Catri - RSO Chews - LIME from  product image
Catri

Catri - RSO Chews - LIME

100mg THC
$130.00/g | $130.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$13.00
$32.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Blackberry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Blackberry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Cherry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Cherry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Strawberry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Strawberry

100mg THC | 100.0%Terps
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Watermelon from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Watermelon

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark English Toffee from  product image

Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark English Toffee

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$30.00
Mint Premium - RSO Chews - Yuzu from  product image

Mint Premium - RSO Chews - Yuzu

100mg THC
$110.00/g | $110.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$11.00
$28.00
Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark Coconut from  product image
Mint Premium

Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark Coconut

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$30.00
Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Milk Ccnt from  product image
Mint Premium

Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Milk Ccnt

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$30.00
Mint Premium - RSO Chews - Blackberry from  product image
Mint Premium

Mint Premium - RSO Chews - Blackberry

100mg THC
$140.00/g | $140.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$14.00
$28.00
Mint Premium - RSO Chews - Blueb. from  product image
Mint Premium

Mint Premium - RSO Chews - Blueb.

100mg THC
$140.00/g | $140.00/THCg
0.1 grams

Madison

Sativa
Edible: Gummy
$14.00
$28.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes