Cannabis Flower in Madison, FL Cannabis Flower in Madison, FL

Shop cannabis flower across all Madison dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Madison

78 available
Loading...

Showing 25 of 78 results.

Beaver CKS #2 from  product image
Everyday

Beaver CKS #2

28.5% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $35.09/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$35.00
El Chivo from  product image
Cloud

El Chivo

27.4% THC | 0.1%CBD
$8.57/g | $31.28/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
Classic Cuts King Louis OG from  product image
Claybourne Co. (Fl)

Classic Cuts King Louis OG

26.4% THC | 0.1%CBD
$14.29/g | $54.11/THCg
1/8 oz.

Madison

Indica
Flower: Whole
$50.00
GLTR Bomb from  product image
Everyday

GLTR Bomb

25.7% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $15.01/THCg
1/4 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$27.00
$60.00
Coco-Nutty #2 from  product image

Coco-Nutty #2

24.7% THC | 0.1%CBD
$3.00/g | $12.15/THCg
1/4 oz.

Madison

Indica
Flower: Whole
$21.00
$35.00
PRPL MLK from  product image
Everyday

PRPL MLK

24.4% THC | 0.1%CBD
$4.50/g | $18.44/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$15.75
$35.00
Omega Red from  product image
Cloud

Omega Red

24.1% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $16.01/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$13.50
$30.00
Blossom Dream Preroll 5-Pack from  product image
Circles

Blossom Dream Preroll 5-Pack

24.0% THC | 0.1%CBD
$7.20/g | $30.00/THCg
2.5 grams

Madison

Indica
Flower: PreRoll
$18.00
Fire N Ice #2 from  product image

Fire N Ice #2

23.6% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.25/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
GLTC Goo Preroll 14-Pack from  product image
Old Pal

GLTC Goo Preroll 14-Pack

23.4% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $16.48/THCg
1/4 oz.

Madison

Hybrid
Flower: PreRoll
$27.00
$45.00
DRGN Fire from  product image

DRGN Fire

23.3% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.41/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
BLK Amber from  product image
Everyday

BLK Amber

23.0% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $16.77/THCg
1/4 oz.

Madison

Indica
Flower: Whole
$27.00
$60.00
FRSTD FRT PNCH Preroll 7-pack from  product image

FRSTD FRT PNCH Preroll 7-pack

23.0% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $31.06/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: PreRoll
$25.00
Chili Chill Preroll 5-pack from  product image
Circles

Chili Chill Preroll 5-pack

22.9% THC | 0.1%CBD
$7.20/g | $31.44/THCg
2.5 grams

Madison

Hybrid
Flower: PreRoll
$18.00
LGHING Gas from  product image

LGHING Gas

22.8% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.68/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
2 B Blunt #2 from  product image

2 B Blunt #2

22.7% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $12.74/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
FRSTD FRT PNCH Pre-Ground from  product image

FRSTD FRT PNCH Pre-Ground

22.7% THC | 0.1%CBD
$2.50/g | $11.01/THCg
1/2 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Ground
$35.00
PAPPL Pop Preroll 5-pack from  product image
Circles

PAPPL Pop Preroll 5-pack

22.6% THC | 0.1%CBD
$7.20/g | $31.86/THCg
2.5 grams

Madison

Hybrid
Flower: PreRoll
$18.00
Velvet STATK from  product image

Velvet STATK

22.2% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $13.02/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Classic Cuts Sour Diesel from  product image
Claybourne Co. (Fl)

Classic Cuts Sour Diesel

21.8% THC | 0.1%CBD
$14.29/g | $65.53/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$50.00
Melonade #8 from  product image
Cloud

Melonade #8

21.7% THC | 0.1%CBD
$3.86/g | $17.78/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$13.50
$30.00
Pienana from  product image

Pienana

21.5% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $13.45/THCg
1/8 oz.

Madison

Sativa
Flower: Whole
$10.12
$22.50
BLK Amber from  product image
Everyday

BLK Amber

21.4% THC
$4.50/g | $21.03/THCg
1/8 oz.

Madison

Indica
Flower: Whole
$15.75
$35.00
Diesel BTTR from  product image

Diesel BTTR

21.4% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $13.51/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Tangie Candie from  product image

Tangie Candie

21.4% THC | 0.1%CBD
$2.89/g | $13.51/THCg
1/8 oz.

Madison

Hybrid
Flower: Whole
$10.12
$22.50
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes