Cannabis Flower in Oakland Park, FL Cannabis Flower in Oakland Park, FL

Shop cannabis flower across all Oakland Park dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Oakland Park

59 results
Loading...

Showing 25 of 59 results.

Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

33.0% THC | 2.7%Terps
$11.43/g | $34.63/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Hybrid
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.8%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
1g Coastal Sunrise Flower from  product image
Cultivar

1g Coastal Sunrise Flower

32.0% THC | 1.9%Terps
$15.00/g | $46.88/THCg
1 gram

Oakland Park

Sativa
Flower: Whole
$15.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.3%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Indica
Flower: Whole
$58.00
Bad Apple - Whole Flower 3.5G from  product image
Connected Cannabis

Bad Apple - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.7%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

31.0% THC | 2.6%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

31.0% THC | 2.0%Terps
$12.86/g | $41.48/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Hybrid
Flower: Whole
$45.00
$50.00
Strawberry Tartz Flower from  product image
Connected Cannabis

Strawberry Tartz Flower

31.0% THC | 2.9%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Indica
Flower: Whole
$60.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Double OG Chem - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 1.7%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

30.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $50.00/THCg
1 gram

Oakland Park

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Cherry Cap Minis from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Minis

29.0% THC | 2.6%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Sativa
Flower: Smalls
$30.00
Diesel Budda Flower from  product image
Modern Flower

Diesel Budda Flower

29.0% THC | 2.7%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G from  product image
Binske

Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Oakland Park

Indica
Flower: Whole
$35.00
$48.00
Melon Barz - Single PreRoll 1G from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Melon Barz - Single PreRoll 1G

29.0% THC | 1.2%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Oakland Park

Hybrid
Flower: PreRoll
$13.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·