Cannabis Vape Carts in Oakland Park, FL Cannabis Vape Carts in Oakland Park, FL

Shop cannabis vape carts across Oakland Park dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Vape in Oakland Park

80 results
Loading...

Showing 25 of 80 results.

Good News Vape Cartridge 0.5g - Pineapple from  product image
Good News

Good News Vape Cartridge 0.5g - Pineapple

89.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $40.27/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Indica
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Supply Vape Cartridge 1g - Blkbrry Kush (I) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 1g - Blkbrry Kush (I)

89.3% THC | 0.3%CBD
$30.00/g | $33.60/THCg
1 gram

Oakland Park

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Good News Disposable Vape 1g - Brry from  product image
Good News

Good News Disposable Vape 1g - Brry

88.5% THC | 0.3%CBD
$36.00/g | $40.68/THCg
1 gram

Oakland Park

Indica
Vape: Disposable
$36.00
$60.00
Supply Vape Cartridge 500mg - Chemdawg (H) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 500mg - Chemdawg (H)

86.6% THC | 0.3%CBD
$36.00/g | $41.57/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Hybrid
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Good News Vape Cartridge 1g - Lmnde from  product image
Good News

Good News Vape Cartridge 1g - Lmnde

86.3% THC | 1.2%CBD
$30.00/g | $34.76/THCg
1 gram

Oakland Park

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Supply Vape Cartridge 500mg - Clementine (S) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 500mg - Clementine (S)

86.2% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $41.76/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Sunshine Haze Vape Cart from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Haze Vape Cart

86.0% THC | 5.8%Terps
$35.00/g | $40.70/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Sativa
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Supply Vape Cartridge 500mg - Grp Ape (I) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 500mg - Grp Ape (I)

85.8% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $41.96/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Indica
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Supply Vape Cartridge 1g - Bl Chz (I) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 1g - Bl Chz (I)

85.5% THC | 0.4%CBD
$30.00/g | $35.09/THCg
1 gram

Oakland Park

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Good News Friyay Cartridge 1g from  product image
Good News

Good News Friyay Cartridge 1g

85.5% THC | 0.8%CBD
$30.00/g | $35.09/THCg
1 gram

Oakland Park

Sativa
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Supply Vape Cartridge 500mg - Blkbrry Kush (I) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 500mg - Blkbrry Kush (I)

85.3% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $42.20/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Indica
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Supply Vape Cartridge 1g - Blue Dream (H) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 1g - Blue Dream (H)

85.3% THC | 0.5%CBD
$30.00/g | $35.17/THCg
1 gram

Oakland Park

Sativa
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Supply Vape Cartridge 1g - Jlly Rnchr (H) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 1g - Jlly Rnchr (H)

85.3% THC | 0.4%CBD
$30.00/g | $35.17/THCg
1 gram

Oakland Park

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Supply Disposable Vape 1g - Brry Glto (H) from  product image
Supply

Supply Disposable Vape 1g - Brry Glto (H)

85.2% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $42.25/THCg
1 gram

Oakland Park

Hybrid
Vape: Disposable
$36.00
$60.00
Supply Vape Cartridge 500mg - Brry Rntz (H) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 500mg - Brry Rntz (H)

85.2% THC | 0.5%CBD
$36.00/g | $42.25/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Hybrid
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Supply Disposable Vape 1g - Durban Poison (S) from  product image
Supply

Supply Disposable Vape 1g - Durban Poison (S)

85.2% THC | 0.5%CBD
$36.00/g | $42.25/THCg
1 gram

Oakland Park

Sativa
Vape: Disposable
$36.00
$60.00
Supply Vape Cartridge 1g - Durban Poison (S) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 1g - Durban Poison (S)

85.2% THC | 0.5%CBD
$30.00/g | $35.21/THCg
1 gram

Oakland Park

Sativa
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Supply Disposable Vape 1g - Grand Daddy Purp (I) from  product image
Supply

Supply Disposable Vape 1g - Grand Daddy Purp (I)

85.2% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $42.25/THCg
1 gram

Oakland Park

Indica
Vape: Disposable
$36.00
$60.00
Supply Vape Cartridge 500mg - Grn Crck (S) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 500mg - Grn Crck (S)

85.2% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $42.25/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Supply Vape Cartridge 500mg - ICC (I) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 500mg - ICC (I)

85.2% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $42.25/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Indica
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Supply Vape Cartridge 500mg - Blue Dream (H) from  product image
Supply

Supply Vape Cartridge 500mg - Blue Dream (H)

85.1% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $42.30/THCg
0.5 grams

Oakland Park

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$30.00
Supply Disposable Vape 1g - Clementine (S) from  product image
Supply

Supply Disposable Vape 1g - Clementine (S)

85.1% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $42.30/THCg
1 gram

Oakland Park

Sativa
Vape: Disposable
$36.00
$60.00
Supply Disposable Vape 1g - GSC (H) from  product image
Supply

Supply Disposable Vape 1g - GSC (H)

85.1% THC | 0.4%CBD
$36.00/g | $42.30/THCg
1 gram

Oakland Park

Hybrid
Vape: Disposable
$36.00
$60.00
Supply Disposable Vape 1g - Jlly Rnchr (H) from  product image
Supply

Supply Disposable Vape 1g - Jlly Rnchr (H)

85.1% THC | 0.6%CBD
$36.00/g | $42.30/THCg
1 gram

Oakland Park

Hybrid
Vape: Disposable
$36.00
$60.00
Good News Me Time Cartridge 1g from  product image
Good News

Good News Me Time Cartridge 1g

85.1% THC | 0.6%CBD
$30.00/g | $35.25/THCg
1 gram

Oakland Park

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·