Cannabis Concentrates in Tequesta, FL Cannabis Concentrates in Tequesta, FL

Find cannabis concentrates from Tequesta dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Concentrate in Tequesta

79 available
Loading...

Showing 25 of 79 results.

Key Lime Pie Distillate Syringe from  product image
Black Label

Key Lime Pie Distillate Syringe

94.4% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $26.48/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Distillate
$25.00
$75.00
Black Label™ Sour Patch Watermelon Syringe from  product image
Black Label

Black Label™ Sour Patch Watermelon Syringe

94.3% THC | 0.3%CBD
$25.00/g | $26.51/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Distillate
$25.00
$60.00
Frutful™ Watermelon Syringe from  product image
Frutful

Frutful™ Watermelon Syringe

92.6% THC | 4.7%Terps | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.00/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Distillate
$25.00
$65.00
Frutful™ Brazilian Orange Syringe from  product image
Frutful

Frutful™ Brazilian Orange Syringe

89.9% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.81/THCg
1 gram

Tequesta

Sativa
Concentrate: Distillate
$25.00
$65.00
Sour Patch Strawberry Distillate Syringe from  product image
Black Label

Sour Patch Strawberry Distillate Syringe

81.2% THC | 0.3%CBD
$25.00/g | $30.79/THCg
1 gram

Tequesta

Sativa
Concentrate: Distillate
$25.00
$75.00
Guava Paradise Crumble from  product image
Black Label

Guava Paradise Crumble

80.0% THC
$23.00/g | $28.75/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Crumble
$23.00
$50.00
MPX Hobbit Live Crumble from  product image
MPX Select Flower

MPX Hobbit Live Crumble

79.5% THC
$23.00/g | $28.93/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Crumble
$23.00
$50.00
RSO: 100 Problems from  product image

RSO: 100 Problems

76.3% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $36.04/THCg
1 gram

Tequesta

Sativa
Concentrate: RSO
$27.50
$55.00
Queso Perro Crumble from  product image
Black Label

Queso Perro Crumble

75.9% THC
$23.00/g | $30.30/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Crumble
$23.00
$50.00
MPX Durban Pop Live Sauce from  product image
MPX Select Flower

MPX Durban Pop Live Sauce

74.8% THC | 6.7%Terps | 0.2%CBD
$23.00/g | $30.75/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Sauce
$23.00
$50.00
GMO Crumble from  product image
Black Label

GMO Crumble

74.8% THC
$23.00/g | $30.75/THCg
1 gram

Tequesta

Indica
Concentrate: Crumble
$23.00
$50.00
MPX Orange Queso Live Sauce from  product image
MPX Select Flower

MPX Orange Queso Live Sauce

74.4% THC | 6.3%Terps | 0.2%CBD
$23.00/g | $30.91/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Sauce
$23.00
$50.00
Strawberry Queso Sauce from  product image
Black Label

Strawberry Queso Sauce

73.4% THC
$23.00/g | $31.34/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Sauce
$23.00
$50.00
MPX™ Maadfruit Live Rosin from  product image
MPX Select Flower

MPX™ Maadfruit Live Rosin

73.0% THC
$35.00/g | $47.95/THCg
0.5 grams

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$17.50
$35.00
MPX™ Skunk #1 Live Rosin from  product image
MPX Select Flower

MPX™ Skunk #1 Live Rosin

72.8% THC | 6.8%Terps | 0.2%CBD
$35.00/g | $48.08/THCg
0.5 grams

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$17.50
$35.00
MPX™ Spritzer Live Rosin from  product image
MPX Select Flower

MPX™ Spritzer Live Rosin

72.7% THC
$35.00/g | $48.14/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$35.00
$70.00
MPX SHCH Live Rosin from  product image
MPX Select Flower

MPX SHCH Live Rosin

72.5% THC
$35.00/g | $48.28/THCg
0.5 grams

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$17.50
$35.00
MPX Swamp Breath Live Sauce from  product image
MPX Select Flower

MPX Swamp Breath Live Sauce

72.5% THC
$23.00/g | $31.72/THCg
1 gram

Tequesta

Concentrate: Sauce
$23.00
$50.00
The Vault Super Boof Live Rosin from  product image
The Vault

The Vault Super Boof Live Rosin

72.4% THC
$35.00/g | $48.34/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$35.00
$70.00
MPX™ HashBurger Live Rosin from  product image
MPX Select Flower

MPX™ HashBurger Live Rosin

72.2% THC | 6.7%Terps | 0.2%CBD
$35.00/g | $48.48/THCg
0.5 grams

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$17.50
$35.00
MPX™Ice Cream Cake Live Rosin from  product image
MPX Select Flower

MPX™Ice Cream Cake Live Rosin

72.1% THC | 5.2%Terps | 0.3%CBD
$35.00/g | $48.54/THCg
0.5 grams

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$17.50
$35.00
MPX™Strawberry Fields Live Rosin from  product image
MPX Select Flower

MPX™Strawberry Fields Live Rosin

72.1% THC | 5.2%Terps
$35.00/g | $48.54/THCg
0.5 grams

Tequesta

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$17.50
$35.00
MPX Cheesy Wing Live Sauce from  product image
MPX Select Flower

MPX Cheesy Wing Live Sauce

71.7% THC | 7.0%Terps | 0.2%CBD
$23.00/g | $32.08/THCg
1 gram

Tequesta

Sativa
Concentrate: Sauce
$23.00
$50.00
MPX™ Kashmir Live Rosin from  product image
MPX Select Flower

MPX™ Kashmir Live Rosin

71.6% THC
$35.00/g | $48.88/THCg
0.5 grams

Tequesta

Indica
Concentrate: Live Rosin
$17.50
$35.00
MPX™ Brain Juice Live Rosin from  product image
MPX Select Flower

MPX™ Brain Juice Live Rosin

71.4% THC | 5.8%Terps
$35.00/g | $49.02/THCg
0.5 grams

Tequesta

Concentrate: Live Rosin
$17.50
$35.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects