Cannabis Vape Carts in Tequesta, FL Cannabis Vape Carts in Tequesta, FL

Shop cannabis vape carts across Tequesta dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Vape in Tequesta

52 available
Loading...

Showing 25 of 52 results.

Sour Patch Strawberry - Black Label™ Cartridge from  product image
Black Label

Sour Patch Strawberry - Black Label™ Cartridge

91.2% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.41/THCg
0.5 grams

Tequesta

Sativa
Vape: Cartridge
$12.50
$30.00
Frutful Tiger's Blood Cartridge from  product image
Frutful

Frutful Tiger's Blood Cartridge

89.5% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $24.58/THCg
1 gram

Tequesta

Indica
Vape: Cartridge
$22.00
$45.00
Papa`s Herb™ GDP Distillate All-in-One from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ GDP Distillate All-in-One

89.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $39.15/THCg
1 gram

Tequesta

Indica
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Black Label™ Fruity Pebbles OG Cartridge from  product image
Black Label

Black Label™ Fruity Pebbles OG Cartridge

89.3% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $28.00/THCg
0.5 grams

Tequesta

Hybrid
Vape: Cartridge
$12.50
$30.00
Papa`s Herb™ Jack Herer Distillate All-in-One from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ Jack Herer Distillate All-in-One

89.3% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $39.19/THCg
1 gram

Tequesta

Sativa Dominant
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Frutful™ Brazilian Orange Cartridge from  product image
Frutful

Frutful™ Brazilian Orange Cartridge

89.0% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $28.09/THCg
0.5 grams

Tequesta

Sativa
Vape: Cartridge
$12.50
$30.00
Frutful™ Watermelon Cartridge from  product image
Frutful

Frutful™ Watermelon Cartridge

89.0% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $28.09/THCg
0.5 grams

Tequesta

Hybrid
Vape: Cartridge
$12.50
$30.00
Black Label™ London Pound Cake Cartridge from  product image
Black Label

Black Label™ London Pound Cake Cartridge

88.8% THC | 0.2%CBD
$20.00/g | $22.52/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Vape: Cartridge
$20.00
$45.00
Papa`s Herb™ Watermelon Z Distillate All-in-One from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ Watermelon Z Distillate All-in-One

88.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $39.41/THCg
1 gram

Tequesta

Indica
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Black Label™ Blue Cheese Cartridge from  product image
Black Label

Black Label™ Blue Cheese Cartridge

88.7% THC | 0.2%CBD
$20.00/g | $22.55/THCg
1 gram

Tequesta

Indica
Vape: Cartridge
$20.00
$45.00
Black Label™ GMO Cartridge from  product image
Black Label

Black Label™ GMO Cartridge

88.5% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $28.25/THCg
0.5 grams

Tequesta

Indica
Vape: Cartridge
$12.50
$30.00
Black Label Blueberry Cheesecake Distillate All-in-One from  product image
Black Label

Black Label Blueberry Cheesecake Distillate All-in-One

88.4% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $23.76/THCg
2.0 grams

Tequesta

Indica
Vape: Disposable
$42.00
$90.00
Black Label™ GG4  Cartridge from  product image
Black Label

Black Label™ GG4 Cartridge

88.4% THC | 0.2%CBD
$20.00/g | $22.62/THCg
1 gram

Tequesta

Indica Dominant
Vape: Cartridge
$20.00
$45.00
Frutful Blueberry Muffin Cartridge from  product image
Frutful

Frutful Blueberry Muffin Cartridge

88.1% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $24.97/THCg
1 gram

Tequesta

Indica
Vape: Cartridge
$22.00
$45.00
Black Label Sour Apple Pie Distillate All-in-One from  product image
Black Label

Black Label Sour Apple Pie Distillate All-in-One

88.0% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $23.86/THCg
2.0 grams

Tequesta

Hybrid
Vape: Disposable
$42.00
$90.00
Papa`s Herb™ Strawberry Cough Cartridge from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ Strawberry Cough Cartridge

87.9% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $28.44/THCg
1 gram

Tequesta

Sativa
Vape: Cartridge
$25.00
$45.00
Frutful Frosted Sugarplum Cartridge from  product image
Frutful

Frutful Frosted Sugarplum Cartridge

87.8% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $25.06/THCg
1 gram

Tequesta

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$45.00
Papa`s Herb™ Blueberry Zlushi Distillate All-in-One from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ Blueberry Zlushi Distillate All-in-One

87.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $39.91/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Papa`s Herb™ Blue Dream Cartridge from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ Blue Dream Cartridge

87.5% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $28.57/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Vape: Cartridge
$25.00
$45.00
Papa`s Herb™ Skywalker OG Distillate All-in-One from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ Skywalker OG Distillate All-in-One

87.5% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.00/THCg
1 gram

Tequesta

Indica
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Papa`s Herb™ Blue Dream Distillate All-in-One from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ Blue Dream Distillate All-in-One

87.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.05/THCg
1 gram

Tequesta

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Papa`s Herb™ Strawberry Cough Distillate All-in-One from  product image
Papa'S Herb

Papa`s Herb™ Strawberry Cough Distillate All-in-One

86.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.32/THCg
1 gram

Tequesta

Sativa
Vape: Disposable
$35.00
$50.00
Frutful Sweet Strawberry Cartridge from  product image
Frutful

Frutful Sweet Strawberry Cartridge

86.6% THC | 0.4%CBD
$22.00/g | $25.40/THCg
1 gram

Tequesta

Indica
Vape: Cartridge
$22.00
$45.00
Frutful™ Blueberry Cartridge from  product image
Frutful

Frutful™ Blueberry Cartridge

86.5% THC | 3.7%Terps | 0.3%CBD
$25.00/g | $28.90/THCg
0.5 grams

Tequesta

Indica
Vape: Cartridge
$12.50
$30.00
Black Label™ ZKZ Cartridge from  product image
Black Label

Black Label™ ZKZ Cartridge

86.5% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $28.90/THCg
0.5 grams

Tequesta

Hybrid
Vape: Cartridge
$12.50
$30.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects