Cannabis Flower in Homosassa, FL Cannabis Flower in Homosassa, FL

Shop cannabis flower across all Homosassa dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Homosassa

67 results
Loading...

Showing 25 of 67 results.

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.1%Terps
$10.00/g | $29.41/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

31.0% THC | 3.0%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Minis from  product image
Modern Flower

Everglazed Minis

31.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Hybrid
Flower: Smalls
$30.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.7%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Homosassa

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

31.0% THC | 2.0%Terps
$12.86/g | $41.48/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Hybrid
Flower: Whole
$45.00
$50.00
Strawberry Tartz Flower from  product image
Connected Cannabis

Strawberry Tartz Flower

31.0% THC | 2.9%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Indica
Flower: Whole
$60.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher Minis from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher Minis

30.0% THC | 1.9%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Indica
Flower: Smalls
$30.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Diesel Budda Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Diesel Budda Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.5%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Homosassa

Indica
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
First Frost Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

First Frost Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Homosassa

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G from  product image
Binske

Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Indica
Flower: Whole
$35.00
$48.00
Melon Barz - Single PreRoll 1G from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Melon Barz - Single PreRoll 1G

29.0% THC | 1.2%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Homosassa

Hybrid
Flower: PreRoll
$13.00
Melon Barz Flower from  product image
Seed Junky

Melon Barz Flower

29.0% THC | 2.3%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Parallel Universe Single Pre-Roll from  product image
Cultivar

Parallel Universe Single Pre-Roll

29.0% THC | 0.8%Terps
$15.00/g | $51.72/THCg
1 gram

Homosassa

Indica
Flower: PreRoll
$15.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Dream Queen - Whole Flower 3.5G from  product image
Roll One

Dream Queen - Whole Flower 3.5G

28.0% THC | 2.3%Terps
$7.14/g | $25.51/THCg
1/8 oz.

Homosassa

Hybrid
Flower: Whole
$25.00
$35.00
Durban Grapefruit Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit Single Pre-Roll

28.0% THC | 1.0%Terps
$13.00/g | $46.43/THCg
1 gram

Homosassa

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·