Cannabis Vape Carts in Homosassa, FL Cannabis Vape Carts in Homosassa, FL

Shop cannabis vape carts across Homosassa dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Vape in Homosassa

30 results
Loading...

Showing 25 of 30 results.

Sunshine Haze Vape Cart from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Haze Vape Cart

86.0% THC | 5.8%Terps
$35.00/g | $40.70/THCg
0.5 grams

Homosassa

Sativa
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Gainesville Green Vape Cart from  product image
Sunshine Cannabis

Gainesville Green Vape Cart

84.0% THC | 4.8%Terps
$35.00/g | $41.67/THCg
0.5 grams

Homosassa

Hybrid
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Maui Wowie Vape Cart from  product image
Roll One

Maui Wowie Vape Cart

84.0% THC | 4.0%Terps
$35.00/g | $41.67/THCg
1 gram

Homosassa

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
9LB Hammer - Clutch All In One 1G from  product image
Roll One

9LB Hammer - Clutch All In One 1G

83.0% THC | 3.7%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Homosassa

Indica
Vape: Disposable
$35.00
$45.00
Grape Dreams Vape Cart from  product image
Co2Lors

Grape Dreams Vape Cart

83.0% THC | 3.5%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Homosassa

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Koko Puffs CDT Vape Cart from  product image
Modern Flower

Koko Puffs CDT Vape Cart

83.0% THC | 1.7%Terps
$60.00/g | $72.29/THCg
0.5 grams

Homosassa

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Okeechobee Orange - CDT TruPod 1G from  product image

Okeechobee Orange - CDT TruPod 1G

83.0% THC | 2.2%Terps
$40.00/g | $48.19/THCg
1 gram

Homosassa

Sativa
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Slurricane #7 - TruPod .5G from  product image

Slurricane #7 - TruPod .5G

83.0% THC | 4.1%Terps
$50.00/g | $60.24/THCg
0.5 grams

Homosassa

Hybrid
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Ultra Sour Vape Cart from  product image

Ultra Sour Vape Cart

83.0% THC | 3.0%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
0.5 grams

Homosassa

Sativa
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Blueberry Cobbler Prism All In One from  product image
Co2Lors

Blueberry Cobbler Prism All In One

82.0% THC | 2.8%Terps
$30.00/g | $36.59/THCg
1 gram

Homosassa

Indica
Vape: Disposable
$30.00
$45.00
Cake Face Vape Cart CDT .5G from  product image
Modern Flower

Cake Face Vape Cart CDT .5G

82.0% THC | 2.3%Terps
$60.00/g | $73.17/THCg
0.5 grams

Homosassa

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Cake Face - CDT TruPod 1G from  product image

Cake Face - CDT TruPod 1G

82.0% THC | 2.7%Terps
$40.00/g | $48.78/THCg
1 gram

Homosassa

Hybrid
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Cherry Tart - Vape Cart 1G from  product image
Co2Lors

Cherry Tart - Vape Cart 1G

82.0% THC | 3.0%Terps
$30.00/g | $36.59/THCg
1 gram

Homosassa

Indica
Vape: Disposable
$30.00
$45.00
Cold Creek Kush Vape Cart from  product image
Roll One

Cold Creek Kush Vape Cart

82.0% THC | 3.7%Terps
$35.00/g | $42.68/THCg
1 gram

Homosassa

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
First Class Funk CDT TruPod from  product image

First Class Funk CDT TruPod

82.0% THC | 3.9%Terps
$40.00/g | $48.78/THCg
1 gram

Homosassa

Indica
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Gelato Vape Cart from  product image
Roll One

Gelato Vape Cart

82.0% THC | 4.1%Terps
$35.00/g | $42.68/THCg
1 gram

Homosassa

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Papaya Cake TruPod from  product image

Papaya Cake TruPod

82.0% THC | 2.6%Terps
$50.00/g | $60.98/THCg
0.5 grams

Homosassa

Indica
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Sunshine Haze - TruPod 1G from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Haze - TruPod 1G

82.0% THC | 5.5%Terps
$35.00/g | $42.68/THCg
1 gram

Homosassa

Sativa
Vape: Pod
$35.00
$80.00
9LB Hammer Vape Cart from  product image
Roll One

9LB Hammer Vape Cart

81.0% THC | 4.0%Terps
$35.00/g | $43.21/THCg
1 gram

Homosassa

Indica
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Afghan Moon Vape Cart from  product image
Sunshine Cannabis

Afghan Moon Vape Cart

81.0% THC | 6.7%Terps
$35.00/g | $43.21/THCg
1 gram

Homosassa

Indica
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Dogwalker OG Vape Cart from  product image
Roll One

Dogwalker OG Vape Cart

81.0% THC | 4.6%Terps
$35.00/g | $43.21/THCg
1 gram

Homosassa

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Everglazed CDT Vape Cart from  product image
Modern Flower

Everglazed CDT Vape Cart

81.0% THC | 4.5%Terps
$60.00/g | $74.07/THCg
0.5 grams

Homosassa

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
LA Confidential TruPod from  product image

LA Confidential TruPod

81.0% THC | 4.1%Terps
$35.00/g | $43.21/THCg
1 gram

Homosassa

Indica
Vape: Pod
$35.00
$80.00
Nitro Dream CDT TruPod from  product image

Nitro Dream CDT TruPod

81.0% THC | 6.2%Terps
$40.00/g | $49.38/THCg
1 gram

Homosassa

Hybrid
Vape: Pod
$40.00
$90.00
Pineapple Express Clutch All In One from  product image
Roll One

Pineapple Express Clutch All In One

81.0% THC | 3.6%Terps
$35.00/g | $43.21/THCg
1 gram

Homosassa

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
$45.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·