Cannabis Edibles in Longwood, FL Cannabis Edibles in Longwood, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Longwood. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Longwood dispensaries.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Edible in Longwood

65 results
Loading...

Showing 25 of 65 results.

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

115mg THC | 240.3%CBD
$1845.00/g | $1607.84/THCg
0.0 grams

Longwood

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Peach Mango [Facetz] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Facetz]

112mg THC
$1845.00/g | $1646.59/THCg
0.0 grams

Longwood

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Petra Tart Cherry Sativa Mints from  product image
Petra

Petra Tart Cherry Sativa Mints

112mg THC
$185.00/g | $165.18/THCg
0.1 grams

Longwood

Sativa
Edible: Edible
$18.50
$25.00
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

109mg THC
$124.50/g | $113.87/THCg
0.1 grams

Longwood

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
kynd Tropical Pineapple Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Tropical Pineapple Soft Chews

109mg THC
$125.00/g | $114.68/THCg
0.1 grams

Longwood

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$1845.00/g | $1701.25/THCg
0.0 grams

Longwood

Indica
Edible: Gummy
$18.45
kynd Sour Watermelon Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Sour Watermelon Soft Chews

108mg THC
$125.00/g | $115.74/THCg
0.1 grams

Longwood

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew

108mg THC
$136.50/g | $126.62/THCg
0.1 grams

Longwood

Indica
Edible: Gummy
$13.65
Caramel Sea Salt from  product image

Caramel Sea Salt

106mg THC
$1802.00/g | $1700.00/THCg
0.0 grams

Longwood

Edible: Edible
$18.02
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Longwood

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Longwood

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Sour Apricot Apple  [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Lemon Cake]

106mg THC
$1845.00/g | $1744.68/THCg
0.0 grams

Longwood

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
kynd Florida Orange 1:1 THC:CBD Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Florida Orange 1:1 THC:CBD Soft Chews

105mg THC | 108.0%CBD
$125.00/g | $119.05/THCg
0.1 grams

Longwood

Hybrid
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Peach Mango [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Motor Breath]

104mg THC
$1845.00/g | $1774.89/THCg
0.0 grams

Longwood

Indica
Edible: Gummy
$18.45
kynd Black Cherry 1:1 THC:CBD Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Black Cherry 1:1 THC:CBD Soft Chews

103mg THC | 128.0%CBD
$106.30/g | $103.20/THCg
0.1 grams

Longwood

Hybrid
Edible: Gummy
$10.63
$18.00
Double Chocolate Chip Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Double Chocolate Chip Cookies (10ct)

103mg THC
$125.00/g | $121.36/THCg
0.1 grams

Longwood

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews from  product image
Bits

Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews

102mg THC | 105.3%CBD
$5150.00/g | $5025.37/THCg
0.0 grams

Longwood

Indica
Edible: Gummy
$25.75
Chocolate Chip Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Chocolate Chip Cookies (10ct)

102mg THC
$125.00/g | $122.55/THCg
0.1 grams

Longwood

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
Dragonfruit RSO Soft Chews from  product image
Bits

Dragonfruit RSO Soft Chews

101mg THC
$5150.00/g | $5080.90/THCg
0.0 grams

Longwood

Sativa
Edible: Gummy
$25.75
Bonsai Berry [Gelato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Gelato] Soft Chews

101mg THC
$1545.00/g | $1532.74/THCg
0.0 grams

Longwood

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Soft Chews from  product image
Encore

Strawberry Soft Chews

101mg THC
$1545.00/g | $1532.74/THCg
0.0 grams

Longwood

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Watermelon Soft Chews from  product image

Watermelon Soft Chews

100mg THC
$2575.00/g | $2566.02/THCg
0.0 grams

Longwood

Sativa
Edible: Gummy
$25.75
Cinnamon Sugar Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Cinnamon Sugar Cookies (10ct)

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Longwood

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
Catri - Live Rosin Chews - Huckleb. from  product image
Catri

Catri - Live Rosin Chews - Huckleb.

100mg THC
$130.00/g | $130.00/THCg
0.1 grams

Longwood

Sativa
Edible: Gummy
$13.00
$32.00
Catri - Live Rosin Chews - Huckleb. from  product image
Catri

Catri - Live Rosin Chews - Huckleb.

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Longwood

Sativa
Edible: Gummy
$15.00
$36.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·