Cannabis Flower in Longwood, FL Cannabis Flower in Longwood, FL

Shop cannabis flower across all Longwood dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Longwood

313 results
Loading...

Showing 25 of 313 results.

GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

36.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $47.62/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Crunch Berries - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Crunch Berries - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.2%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Longwood

Indica
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.6%Terps
$5.71/g | $16.81/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$20.00
$58.00
Xeno - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Xeno - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$7.14/g | $21.01/THCg
1/8 oz.

Longwood

Indica
Flower: Whole
$25.00
$60.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.8%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Longwood

Indica
Flower: Whole
$15.00
$58.00
Cheesequake - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Cheesequake - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.4%Terps
$5.00/g | $15.15/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$17.50
$45.00
Cherry Cap - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Cherry Cap - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.7%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

33.0% THC | 2.7%Terps
$8.57/g | $25.97/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem Minis from  product image
Modern Flower

Double OG Chem Minis

33.0% THC | 3.0%Terps
$5.71/g | $17.32/THCg
1/8 oz.

Longwood

Hybrid
Flower: Smalls
$20.00
$30.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 3.0%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Melon Barz - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Melon Barz - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.0%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Longwood

Hybrid
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Cosmic Serial Smalls from  product image
Alien Labs

Cosmic Serial Smalls

32.0% THC
$5.00/g | $15.63/THCg
1/2 oz.

Longwood

Indica
Flower: Smalls
$70.00
$120.00
Jelly Flower from  product image
Grow Sciences

Jelly Flower

32.0% THC
$71.43/g | $223.21/THCg
0.7 grams

Longwood

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
JUICI Smalls from  product image
Connected Cannabis

JUICI Smalls

32.0% THC | 2.8%Terps
$5.00/g | $15.63/THCg
1/2 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Smalls
$70.00
$120.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$12.86/g | $40.18/THCg
1/8 oz.

Longwood

Hybrid
Flower: Whole
$45.00
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

Longwood

Indica
Flower: Whole
$40.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

31.0% THC | 3.0%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Longwood

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Longwood

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Longwood

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.0%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Longwood

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Strawberry Candy from  product image
Verano

Strawberry Candy

31.0% THC | 0.1%CBD
$65.36/g | $210.83/THCg
0.7 grams

Longwood

Sativa
Flower: PreRoll
$45.75
Strawberry Tartz Flower from  product image
Connected Cannabis

Strawberry Tartz Flower

31.0% THC | 2.9%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Longwood

Indica
Flower: Whole
$60.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·