Cannabis Concentrates in Okeechobee, FL Cannabis Concentrates in Okeechobee, FL

Find cannabis concentrates from Okeechobee dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Concentrate in Okeechobee

53 available
Loading...

Showing 25 of 53 results.

Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.9% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.47/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
E85 CDT Syringe from  product image

E85 CDT Syringe

87.7% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.14/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.6% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.61/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.2% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.36/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

86.2% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.29/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Distillate
$36.45
Pai Gow Punch RSO Syringe from  product image

Pai Gow Punch RSO Syringe

86.2% THC
$33.45/g | $38.81/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Wedding Kush Mints CDT Syringe from  product image

Wedding Kush Mints CDT Syringe

86.2% THC
$33.45/g | $38.82/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Diesel Dough Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Diesel Dough Live Diamonds

86.0% THC | 2.5%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Miami Vice Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Miami Vice Live Diamonds

86.0% THC | 2.1%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Applescotti CDT Syringe from  product image

Applescotti CDT Syringe

85.9% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $42.43/THCg
1 gram

Okeechobee

Indica
Concentrate: Distillate
$36.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

85.3% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.22/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Gas Apple Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Gas Apple Live Diamonds

85.0% THC | 3.0%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Pink Cookies Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Pink Cookies Live Diamonds

85.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
E85 CDT Syringe from  product image

E85 CDT Syringe

84.8% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.98/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

83.5% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $40.06/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.45
Guava Casquitos Dablicator from  product image

Guava Casquitos Dablicator

83.3% THC | 0.2%CBD
$39.45/g | $47.36/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$39.45
Cake Face Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Cake Face Live Diamonds

82.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $85.37/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Facetz Sugar from  product image

Facetz Sugar

82.0% THC
$36.45/g | $44.48/THCg
1 gram

Okeechobee

Indica
Concentrate: Live Resin
$36.45
E85 Shatter from  product image
Sweet Supply

E85 Shatter

81.8% THC
$24.45/g | $29.88/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Shatter
$24.45
Lemon Cake Shatter from  product image
Sweet Supply

Lemon Cake Shatter

81.5% THC | 0.2%CBD
$24.45/g | $30.00/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Shatter
$24.45
Super Lemon G Sugar from  product image
(the) Essence

Super Lemon G Sugar

81.0% THC
$30.45/g | $37.60/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Resin
$30.45
Facetz Badder from  product image

Facetz Badder

80.5% THC | 0.2%CBD
$39.45/g | $49.01/THCg
1 gram

Okeechobee

Indica
Concentrate: Badder
$39.45
Cheesequake Live Rosin from  product image
Blue River

Cheesequake Live Rosin

79.0% THC | 7.5%Terps
$35.00/g | $44.30/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$35.00
$65.00
Pastries Badder from  product image
(the) Essence

Pastries Badder

78.1% THC
$33.45/g | $42.83/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Badder
$33.45
Super Lemon G RSO Dablicator from  product image

Super Lemon G RSO Dablicator

78.0% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $46.73/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: RSO
$36.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes