Cannabis Flower in Okeechobee, FL Cannabis Flower in Okeechobee, FL

Shop cannabis flower across all Okeechobee dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Okeechobee

158 available
Loading...

Showing 25 of 158 results.

Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.8%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$58.00
Bad Apple - Whole Flower 3.5G from  product image
Connected Cannabis

Bad Apple - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.7%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Cherry Cap Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Single Pre-Roll

31.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $41.94/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Black Tuna Flower from  product image
Black Tuna

Black Tuna Flower

31.0% THC | 2.4%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.7%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Cheesequake Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Cheesequake Pre-Rolls 5pk

30.0% THC | 1.1%Terps
$20.00/g | $66.67/THCg
1.8 grams

Okeechobee

Sativa
Flower: PreRoll
$35.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$11.43/g | $38.10/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$58.00
Gastro Pop from  product image
Verano

Gastro Pop

29.1% THC
$10.33/g | $35.46/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica Dominant
Flower: Whole
$36.15
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Diesel Budda Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Diesel Budda Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.5%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Okeechobee

Indica
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G from  product image
Binske

Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$35.00
$48.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes