Cannabis Flower in Seffner, FL Cannabis Flower in Seffner, FL

Shop cannabis flower across all Seffner dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Seffner

68 available
Loading...

Showing 25 of 68 results.

Crunch Berries - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Crunch Berries - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.2%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Seffner

Indica
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.6%Terps
$5.71/g | $16.81/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$20.00
$58.00
Xeno - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Xeno - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$7.14/g | $21.01/THCg
1/8 oz.

Seffner

Indica
Flower: Whole
$25.00
$60.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.8%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Seffner

Indica
Flower: Whole
$15.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

33.0% THC | 2.7%Terps
$8.57/g | $25.97/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem Minis from  product image
Modern Flower

Double OG Chem Minis

33.0% THC | 3.0%Terps
$7.71/g | $23.38/THCg
1/8 oz.

Seffner

Hybrid
Flower: Smalls
$27.00
$30.00
Dream Queen - Whole Flower 3.5G from  product image
Roll One

Dream Queen - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.7%Terps
$2.86/g | $8.66/THCg
1/8 oz.

Seffner

Hybrid
Flower: Whole
$10.00
$35.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.8%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
LA Grapes - Minis 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Minis 3.5G

33.0% THC | 2.3%Terps
$7.71/g | $23.38/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Smalls
$27.00
$30.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 3.0%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Melon Barz - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Melon Barz - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.0%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Seffner

Hybrid
Flower: Whole
$15.00
$45.00
New Yorker Flower from  product image
Wizard Trees

New Yorker Flower

33.0% THC
$14.29/g | $43.29/THCg
1/8 oz.

Seffner

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.8%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Seffner

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Seffner

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$60.00
JUICI Smalls from  product image
Connected Cannabis

JUICI Smalls

32.0% THC | 2.8%Terps
$5.00/g | $15.63/THCg
1/2 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Smalls
$70.00
$120.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Seffner

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Seffner

Indica
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Seffner

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Seffner

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Seffner

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes